Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum 5083 sheet ] eşleşme 365 Ürünler.
Alüminyum Rulo 5086 5a02 Alüminyum Rulo 5052 h32 5005 h24 Alüminyum Rulo Alüminyum Levha Rulo
| anahtar kelime: | alüminyum rulo 5005 5052,5005 h24 alüminyum rulo,5005 alüminyum rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Başvuru: | çatı, tavan, kaplama, oluk, cephe duvarı vb. |
Alüminyum Rulo 3105 1050 1060 1070 1100 3003 5052 Alüminyum Çatı Kaplama Rulosu
| anahtar kelime: | alüminyum bobin 3105, Alüminyum Çatı Kaplama Rulosu, alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Başvuru: | çatı, tavan, kaplama, oluk, cephe duvarı vb. |
6mm 3mm 2mm 1.5mm 3003 5005 H34 5052 Römorklar İçin Alüminyum Sac Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levhalar , römorklar için alüminyum levhalar , 5052 alüminyum levhalar |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Pot için 3 inç Alüminyum Daire Plaka 1060 A3003 Alüminyum Yuvarlak Disk
| anahtar kelime: | tencere için alüminyum daire , yuvarlak disk alüminyum , çin alüminyum daire |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |
Pan Non Stick için A3003 Alüminyum Diskli Değirmen Finish Kaplama
| anahtar kelime: | alüminyum daire ithalatçısı , yapışmaz tava için alüminyum daire , alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |
Alüminyum Alaşımlı Şerit Renkli Kaplı Kanal Mektubu Mektup için Alüminyum Şerit Bobin
| anahtar kelime: | alüminyum alaşımlı şerit , renkli kaplı alüminyum şerit , renkli kaplı kanal harfi alüminyum bobin a |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3105 H18 Taşıma rayında kullanım için ince alüminyum şerit
| Sınıf: | 3000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Genişliği: | 20-1550mm |
Cilalı Alüminyum Rulo 1050 1060 3003 Ayna Alüminyum Levha Rulosu Mimari Tavan Dekorasyonu İçin
| Ürün adı: | Poliş Alüminyum ayna levhası |
|---|---|
| Alaşım: | 1000 Serisi -5000 Serisi |
| Temper: | O-H112 |
1050 1060 1100 3003 HO Alüminyum Çember Yuvarlak Tencere Mutfak Gereçleri ve Işıklar İçin
| Ürün adı: | Alüminyum Disk Daire , alüminyum daire 1100 , alüminyum disk |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
3mm Alüminyum Şerit Bobin 1050 1060 1070 1100 3A21 3003 3103 3004 5052 8011 Alüminyum Şerit Bobin
| İsim: | Alüminyum Şerit |
|---|---|
| Anavatan:: | Çin |
| Marka adı: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |

