Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum 5083 sheet ] eşleşme 365 Ürünler.
1000 Serisi 0.13mm Alüminyum Levha H22 H24 HO Alüminyum Levha Alaşımlı
| alaşım: | 1000series-8000series |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0,13 mm - 350 mm |
Alüminyum Oluk Bobin Alüminyum Kanal Mektup Bobin Oluk için Alüminyum Bobin
| Ürün adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Page not found, Please Back Home
| Kelime: | alüminyum çatı kaplama levhası , Oluklu Alüminyum Çatı Kaplama , Alüminyum Levha Çatı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum |
Çatı Kaplama Tavanı İçin 5000 Serisi Almg3 5754 Alüminyum Sac Fabrikası Finish
| Kelime: | Almg3 5754 Alüminyum Levha , Değirmen Finish Alüminyum Levha , Çatı Tavan Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| sertifika: | ISO, ROHS |
3mm Alüminyum Levha 10mm Alüminyum Levha 5x10 Alüminyum Levha
| Anahtar kelime: | 3mm Alüminyum Levha, 10mm Alüminyum Levha, 5x10 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Sıva Alüminyum Sac Rulo Oluk Rulo Alüminyum Rulo Kalınlığı
| Kelime: | oluk bobini alüminyum , alüminyum bobin kalınlığı , Alçı Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
2mm 4x8 Alüminyum Yaprak Araç için elmas Alüminyum kareli plaka
| Alaşım: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, T4, T8, T651 |
| Kalınlığı: | 0,1 mm - 260 mm |
100mm Genişlik 0.2mm Kalın 3004 3003 Alüminyum Sac Rulo
| Ürün adı: | Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3003H ve 8011 H14 Alüminyum Rulo Alüminyum Levha Alüminyum Rulo
| anahtar kelime: | 3003H Alüminyum Rulo , 8011 H14 Alüminyum Rulo , 3003 h14 Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Özel 4 X 8 Alüminyum Çekleme Tablası 1.5mm 5754 5083 3003 Çıkartma Alüminyum Elmas Tablası Yaprak Rulo
| Ürün Adı: | alüminyum basamak plakası 4x8,Alüminyum Elmas Basamak Plakası, Alüminyum Baklavalı Plaka Levhası |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |

