Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 1060 aluminum alloy price ] eşleşme 575 Ürünler.
Tencere Yapımı İçin Sıcak Haddelenmiş Alüminyum Daire Disk 1070 3004 3105 6061
| anahtar kelime: | alüminyum daire, alüminyum disk, Sıcak Haddelenmiş Alüminyum Daire |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
Lamba ve fenerler için Alüminyum Çember 1000 Serisi Alaşım Alüminyum Disk
| Alaşım: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Thickness: | 0.13-6.5mm |
8006 8011 Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo Rulo İlaç Ambalajı için 0.2mm
| Anahtar kelime: | 8011 alüminyum folyo, Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo, Paket için Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Alüminyum Folyo 35 Mikron Alüminyum Folyo 215 mm Genişlik 1235 Gıda Sınıfı Ambalaj için Alüminyum Folyo Ruloları
| anahtar kelime: | Ambalaj için Alüminyum Folyo Ruloları, Alüminyum Folyo 35 Mikron, 1235 Alüminyum Folyo 215 mm Genişl |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
5052 Alüminyum Folyo Rulo 0.6mm 0.8mm Alüminyum Folyo Jumbo
| Anahtar Kelime: | 5052 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo, 5052 Alüminyum Folyo, 0.6mm Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlığı: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (Müşteri gereksinimlerine göre) |
3105 H18 Taşıma rayında kullanım için ince alüminyum şerit
| Sınıf: | 3000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Genişliği: | 20-1550mm |
80mm Dia H18 3105 3005 Alüminyum Diskler Pişirme Çemberi İçin Boş
| Ürün adı: | Alüminyum Yuvarlak Daire |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5 Bar Alüminyum Ekoseli Plaka Desenli Alüminyum Levha AA1100 Asansör Zemini için Alüminyum Baklavalı Levha
| Anahtar kelime: | Desenli Alüminyum Levha, Asansör için Alüminyum Damalı Plaka, 5 Bar Alüminyum Checker Plater Zemin, |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Öfke: | O - H112 |
Gıda Ambalajı için 35 Mikron Alüminyum Folyo Rulo 1235 18 İnç Geniş Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | Ambalaj için Alüminyum Folyo Ruloları, Alüminyum Folyo 35 Mikron, 1235 Alüminyum Folyo 215 mm |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Alaşım 1050 h24 3003 1100 Alüminyum 4ft x 8ft Plat Metal Alüminyum Yapraklar
| Alaşım: | 1050 1060 1100 3003 5052 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Genişliği: | 100-2600mm |

