Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 1060 aluminum alloy price ] eşleşme 575 Ürünler.
Yumuşak Temper H18 0.13mm İnce 1100 Alüminyum Alaşımlı Şerit
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Kanal Mektubu için 1050 2mm 1100 3003 Renkli Kaplı Alüminyum Bobin
| anahtar kelime: | 1050 2 mm alüminyum bobin, kanal harfi için alüminyum bobin, renk kaplı alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Tekne için Özel Alüminyum Levha 5083 5086 H321 H116 Deniz Alüminyum Levha Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levha deniz , özel alüminyum levha , 5083 deniz alüminyum levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Özel Parlatma Yüksek Yansıtıcı Ayna Finish Alüminyum Sac Levha
| Ürün adı: | Ayna Kaplama Alüminyum Levha Levha , Özel Parlatma Alüminyum Levha Levha , Yüksek Yansıtıcı Alüminyu |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
7075 T651 Oluklu Alüminyum Levha Alüminyum Çatı Kaplama Levhası
| anahtar kelime: | alüminyum çatı kaplama levhası , 7075 T651 Oluklu Alüminyum Levha , alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynak, Delme, Kesme |
4mm 7mm 12mm 15mm 16mm 25mm Kalın Alüminyum Levha 3003 H14 3105 Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003 h14,3105 alüminyum levha,16mm kalınlığında alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Mutfak için Korozyon Direnci 11 Mikron Alüminyum Folyo Bobin
| anahtar kelime: | 7 mikron alüminyum folyo, folyo kağıt alüminyum folyo, mutfak için alüminyum folyo rulosu |
|---|---|
| alaşım: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Elmas Alüminyum Çerezli Plak 1050 1100 3003 5052 Çıkıntılı Alüminyum Yaprak
| ALLOY: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi Alüminyum Yaprak |
|---|---|
| öfke: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, özel |
1000 Serisi Kaplama Alüminyum Bobin Şeritleri 3D Kanal Mektup İşaretleri İçin
| Alaşım kalitesi: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0,1-6,5 mm |
A1050 A1060 A1070 A1100 A3003 El Sanatları ve Pişirme Tavası İçin Alüminyum Çemberler
| Ürün adı: | Alüminyum Disk |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

