Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 1060 aluminum alloy price ] eşleşme 575 Ürünler.
Alaşımlı Metal Eloksallı Alüminyum Levha 1070 1200 2024 6061 7085 5052 3003 2A12
| Ürün adı: | Eloksallı alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5052 Renk Kaplı Alüminyum Rulo
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Folyo Rulo 38 mikron 300 mm 3003 3004 3105 Food Grade Alüminyum Folyo Rulo Jumbo
| anahtar kelime: | Rulo Alüminyum Folyo, Alüminyum Folyo Rulo Jumbo, alüminyum folyo 38 mikron |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
3003 3004 3105 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo 38 Mikron 300mm Alüminyum Folyo 12x1000
| Anahtar Kelime: | Alüminyum Folyo Rulo Jumbo,alüminyum folyo 38 mikron |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
3003 Alaşımlı Alüminyum Yuvarlak Daire / Disk 0.4mm Diskler Daire
| anahtar kelime: | 3003 alüminyum daire, 3003 alüminyum disk,0,4 mm alüminyum daire |
|---|---|
| Malzeme süreci: | Sıcak Haddelenmiş (DC) / Soğuk Haddelenmiş (CC) |
| yüzey işleme: | Kaplamalı, Değirmen Bitmiş |
Üreticisi Çin Tedarikçisi Alüminyum Yaprak 0.15-25.0 mm Alaşım Yaprak Alüminyum Plak
| Malzeme: | 1 3 5 6 8 Serisi Alüminyum Alaşımlı |
|---|---|
| Paketleme: | Ahşap palet |
| Genişlik: | 10mm-2200mm |
2mm 3mm 4mm Alüminyum Yaprak Denizcilik Kaliteli Alaşım 6063 6061 Alüminyum Plak
| ALLOY: | 6061 6063 |
|---|---|
| öfke: | T6, T651, T4, T851, vb. |
| Kalınlığı: | 0.10mm-350mm |
1060 3003 5052 6061 endüstri binası presleme için ince alüminyum bobin şeridi
| alaşım: | 1000 serisi-8000 serisi |
|---|---|
| öfke: | O-H112,T3-T8 |
| Kalınlık: | 0.13mm-6.5mm |
6000 7000 8000 Serisi H32 H34 H116 Alüminyum Şerit Bobin
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
0.5mm ila 6.0mm 8011 H12 H14 Alüminyum Çember Boşlukları
| Ürün adı: | Alüminyum Disk |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

