Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 1060 aluminum alloy price ] eşleşme 575 Ürünler.
3004 5052 8006 Endüstriyel Alüminyum Folyo Rulo Toptan 0.2mm
| anahtar kelime: | 3004 Alüminyum Folyo, Endüstriyel Alüminyum Folyo Rulosu, 5052 alüminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
5052 Alüminyum Sac Metal 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm H32 Sac Fabrikası
| anahtar kelime: | H32 Alüminyum Levha,5052 alüminyum levha,0,1 mm alüminyum levha fabrikası |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 5052 |
| öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
80 ila 1000 mm çapında Alüminyum Çember 0.13 ila 6.5 mm 3003 Çin'den üreticisi
| Anahtar Kelime: | 3003 alüminyum daire, 3003 alüminyum disk, 240 mm Alüminyum Daire |
|---|---|
| Malzeme süreci: | Sıcak Haddelenmiş (DC) / Soğuk Haddelenmiş (CC) |
| Yüzey işlemi: | Kaplamalı, Değirmen Bitmiş |
Alüminyum Şerit Bobine Özel Boyut 10mm Genişlik Alüminyum Rulo
| Paket: | Standart İhracat Denize Uygun Paket, PVC Kaplı ve Ahşap Kasa |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| MOQ: | 3 Ton |
3000 Serisi 3003 Alüminyum alaşımlı yemek malzemeleri için daire ve disk
| ALLOY: | 3003 |
|---|---|
| öfke: | O, H12, H14, H16, H18 |
| Kalınlığı: | 0,13 mm-6,5 mm |
Işık Reflektörü 3004 3005 600mm 800mm Ayna Alüminyum Levha
| Ürün adı: | Ayna Alüminyum Levha / Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Flex Boru Bobini için 1.0mm HO 3003h14 Alüminyum Şerit
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Trafik İşaretleri İçin D200mm Rulo Kaplama Linea Alüminyum Disk
| Ürün adı: | Alüminyum Çember / Disk |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000series-8000series |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Sanayi için Kabartma 3004 H22 Renk Kaplı Alüminyum Rulo
| Ürün adı: | boyalı Alüminyum Rulo / Levha |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112, T3 T8, T351-T851 |
Ahşap Tahıl Alüminyum Levha PE PVDF Boyalı Alüminyum Renkli Kaplama Levha
| anahtar kelime: | ahşap tahıl alüminyum levha , pvdf kaplama alüminyum levha , alüminyum renkli kaplama levhası |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |

