Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 1060 aluminum alloy price ] eşleşme 575 Ürünler.
Tavan için Alaşım T351 Temper Alüminyum Levha 12mm 15mm
| anahtar kelime: | alüminyum levha fiyatı , 16 mm kalınlığında alüminyum levha , 25 mm alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
8006 8011 Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo Rulo İlaç Ambalajı için 0.2mm
| Anahtar kelime: | 8011 alüminyum folyo, Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo, Paket için Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Alüminyum Çember 1.5mm 1060 Alüminyum Disk Lamba Koruma Malzemesi
| Alaşım: | 1060 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Çapraz: | 80-1000mm |
6.0mm 5251 H26 Renkli Kaplamalı Alüminyum Bobin Pvd Kaplama Alüminyum
| Ürün adı: | Boyalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Levha Fiyat 6061 T6 Alüminyum Levha 5mm Alüminyum Levha
| Anahtar kelime: | Alüminyum Yaprak Fiyatı,6061 T6 Alüminyum Yaprak,5mm Alüminyum Plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Levha Tedarikçisi 3003 5083 H111 Alüminyum Levha Levha Ruloları
| anahtar kelime: | alüminyum levha tedarikçisi , alüminyum levha 5083 h111 , alüminyum levha levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Alüminyum Kalın Levha 5052 5083 6061 Tekne İçin Alüminyum Levha Levha
| Anahtar Kelime: | Alüminyum kalın plaka,6061 Alüminyum plaka,5052 5083 Alüminyum plaka plaka |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ISO, RoHS |
Çatı Sayfası Alüminyum 1mm 0.5mm Kalınlık Alaşım 1050 1100 3003 3105 Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | 3105 alüminyum levha , çatı sacı alüminyum , alüminyum 1050 1100 3003 alaşım |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
12mm 20mm Kalın Alüminyum Levha Alüminyum Kalın Levha 6061-T6 Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | 6061-t6 alüminyum levha , alüminyum kalın levha , alüminyum levha 20 mm kalınlığında |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Römorklar için Deniz Alüminyum Levha 5754 5052 H32 4mm Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | denizcilik alüminyum levhaları , römorklar için alüminyum levha , 5052 h32 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |

