Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] eşleşme 182 Ürünler.
1mm 5052 H34 H24 Metal Rulo Düz Alüminyum Şerit Rulo
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
H22 Eloksallı Alüminyum Levha 0.2mm 0.3mm 0.4mm Kalınlık
| Ürün adı: | Eloksallı alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Levha 1060 1100 3003 5052 2mm 3mm 4mm Alüminyum Plaka Tavan Levhası İçin
| Anahtar kelime: | Alüminyum Levha |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Kalınlık: | 0.15-200mm Özelleştirilmiş |
10mm Geçiş Alüminyum Şerit Bobin Eloksallı Alüminyum 8000 Serisi
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Yaprak 1000 Serisi Alüminyum Yaprak Endüstriyel Saf Alüminyum
| Malzeme: | 1000 Serisi |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Yongsheng 1XXX 1050 0.5mm H24 Alüminyum Şerit Rulo
| Ürün Adı: | Alüminyum Şerit Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5052 6061 SGS Alüminyum Sac Levha T6 6063 7075 2mm 3mm 4mm
| Kalınlık: | 0.1mm-20mm |
|---|---|
| Genişlik: | 10mm-2200mm |
| Uzunluk: | gereksinimlerinize göre |
3003H Rulo Alüminyum Stok 8011 Alüminyum Sac Rulo
| Ürün adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Otomotiv için 1060 1100 H24 Alüminyum Rulo Rulo 1xxx 3xxx 5xxx 6xxx Serisi
| Ürün adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
A5052 H32 Alüminyum Levha Kanal Yat Gövdeleri İçin Ön Boyalı Alüminyum Rulo
| Ürün adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |

