Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] eşleşme 182 Ürünler.
Mül bitirme alüminyum sarmal rulo yaprak şeridi Kapı uygulaması için üretilen hafif ve dayanıklı malzeme
| Ürün Adı: | Alüminyum Rulo/Rulo |
|---|---|
| Alaşım ya da değil: | Alaşım mı |
| kalınlık: | 0,1 mm - 3,0 mm |
5.0mm 1070 Alüminyum Şerit Bobin Çözücü Eloksallı Alüminyum Şeritler
| Ürün adı: | Alüminyum Şeritler |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1050 H24 Eloksallı Alüminyum Rulo 0.13mm Kalın Bükme Delme
| Ürün adı: | Alüminyum Şeritler |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum elmas plaka 5052 Çıkıntılı alüminyum plaka 8 x 4 Alüminyum döşeme plaka
| Ürün Adı: | 5052 Elmas Plak Alüminyum 8 x 4 Alüminyum Yaprak Alüminyum Çaprak Plak |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
| Öfke: | O-H112 |
0.8mm 1mm 2mm 2.5mm 3mm 6061-T6 Alüminyum Yaprak 4x8 Standart Boyut Özel
| Malzeme: | 6000 serisi |
|---|---|
| Yüzey: | Parlak, cilalı, saç çizgisi, fırça, kum, patlama, kare, gravür, kazma, vb. |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
H14 Temperli Alüminyum Şeritler Rulo Bobin 100-6000mm Uzunluk 10-1600mm Genişlik
| Yüzey: | Mill Finish, Eloksal, Fırçalanmış, Kabartmalı, vb. |
|---|---|
| İD: | 508 mm veya 610 mm |
| standartlar: | ASTM-B209, EN573-1, GB/ T3880.1-2006 |
1060 1100 Mill Finish Alüminyum Bobin Şeridi H112 0.2mm Kalınlık
| Adedi: | 1 ton |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-6,0 mm |
| Genişlik: | gereksinimlerinize göre |
%99 Alüminyum Çember 2mm 2.5mm 3mm Mutfak Cihazları için Alüminyum Yuvarlak
| Alaşım: | 1050 1060 1100 3003 3004 5005 5052 5454 |
|---|---|
| Temperatör: | Ç, H12, H14, H16, H18, H24 |
| Kalınlığı: | 0,4-10 mm |
5052 H32 1060 H24 Al Çıkıntılı Alüminyum 3003 H14 Alüminyum Çerezli Plak
| Sınıf: | 1100 3003 5052 5754 |
|---|---|
| Türü: | Plaka |
| Temperatör: | O-H112 |
Alüminyum Şerit Bobin Alaşım Sınıfı Yaprak Rulo 1.5mm 2.5mm İçinde 76mm Çapraz
| Genişliği: | gereksinimlerinize göre |
|---|---|
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Ulaşım, Vb. |
| Kalınlığı: | 0,1-6,0 mm |

