Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ disposable aluminum foil pans ] eşleşme 74 Ürünler.
Tek kullanımlık Broiler Pan Grill Yemek pişirmek için büyük BBQ kızartması Alüminyum tepsisi
| Ürün Adı: | Alüminyum Folyo Barbekü Izgara Tavası |
|---|---|
| Boyut: | 450x300x26mm |
| Ağırlık: | 56 gram |
1 2 Boyut Folyo 4 Ekstra Derin Buhar Masa Çanakkale Alüminyum Buhar Masa Kızartma Çanakkale
| Adı: | Yarım büyüklükte ekstra derin buharlı masa tava |
|---|---|
| Üst çıkış boyutu: | 123⁄4 "x 103⁄8" |
| En büyük boyut: | 11¾" x 9½" |
16oz Düz Duvarlı Siyah ve Altın Mini Uzun Foliya Kapaklı Taşınabilir Tencere
| Adı: | 16oz Düz Duvarlı Siyah ve Altın Mini Uzun Foliya Kapaklı Taşınabilir Tencere |
|---|---|
| Uzunluk: | 6 1/4 İnç |
| Genişliği: | 4 3/8 İnç |
Bir Tek Kullanımlı BBQ ızgara taşınabilir kömür ızgaralar tek kullanımlık ızgara tepsileri
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Alaşım: | Alüminyum folyo tepsisi, paslanmaz çelik ağı, kömür |
| Yer: | Mutfak, Patio, Açık Hava |
Tek kullanımlık BBQ Grill Tek kullanımlık Barbekü Grill Anlık Tek kullanımlık
| Adı: | Anında Izgara |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum folyo tava, metal pişirme ızgarası ve sehpa |
| Boyut: | 25x31cm |
Küçük boyutlu tek kullanımlık folyo kavanoz veya hava kızartma kavanozu
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım: | 3003, 3004, 8011 vb. |
| Temperatör: | Ç, H14 |
Tek kullanımlık Tart Pans Mini Tart Cup Apple Round Mold Tray Tins
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Boyut: | 125x32mm |
| Şekli: | yuvarlak |
Tek kullanımlık açık hava pikniği barbekü aletleri folyo barbekü tepsisi Alüminyum tel örgü Alüminyum tutucu
| Ürün Adı: | Tek kullanımlık kızartma ızgara aletleri |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Boyut: | 31x25.5x5cm |
90 dakikalık Tek kullanımlık kömür barbekü ızgara taşınabilir tek kullanımlık ızgara yakınımda
| Adı: | Tek kullanımlık kömür barbekü ızgara |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum folyo tava, metal pişirme ızgarası ve sehpa |
| Boyut: | 31x24cm |
Karayolu Siyah Yumuşak Folyo Fırın Mini Tek kullanımlık Cupcake Take-out Pan
| Adı: | 150ml Kare Siyah Pürüzsüz Folyo Pişirme Tavaları Mini |
|---|---|
| Boyut: | 90x90x35mm |
| Kapasite: | 150ml |

