Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ disposable aluminum foil pans ] eşleşme 74 Ürünler.
Dörtgen tek kullanımlık alüminyum folyo kapaklı yemek kabı. Restoran gezileri, yemek tedbirleri ve yemek hazırlığı için mükemmel.
| Adı: | RE195D |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 3004, 8011, vb. |
| Hacim: | 900ml |
57.4 Fl Oz Alüminyum Kazerole Pan Tek kullanımlık Kazerole Konteynerler
| Adı: | Dikdörtgen folyo kavanoz konteynerleri |
|---|---|
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
| Alaşım: | 8011 3003 3004 |
Küçük Folyo Panseri Küçük Folyo Fırın Ekmek Ekmek Ekmek Pans Tek kullanımlık
| Adı: | Küçük Folyo Kapları |
|---|---|
| Malzeme: | 3003 8011 Alüminyum Folyo |
| Kapasite: | 260ml 450ml 600ml 700ml 750ml, vb. |
990/1400/2270ml Türkiye Balık ızgara tava Tek kullanımlık oval alüminyum folyo tepsisi Sığ tava kızarmış balık konteyneri
| Malzeme: | 3003 3004 8011 alüminyum folyo |
|---|---|
| Şekli: | Yuvarlak Oval Şekli Alüminyum Folyo Tabağı |
| Çapraz: | 255mm/345mm/430mm/545mm |
6 inç yuvarlak mini turta tava 12 ons alüminyum folyo tavuk tavukları
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Şekli: | yuvarlak |
9x13 Folyo Pan 30 Paket Ağır Görevli Yarım Boyutlu Tek kullanımlık folyo kutuları
| Adı: | 9x13 Folyo Tava |
|---|---|
| Çiğ madde: | Aliminyum folyo |
| Boyut: | 9" x 13" |
Foliya Kutusu Tek kullanımlık Catering Alüminyum Foliya Parti Aktiviteleri İçin Hizmet Panı
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen |
| Renk: | Gümüş |
1700ml Tek kullanımlık Kazerole Tabak Ağır Alüminyum Folyo Kapsu
| Adı: | Alüminyum Gıda Güveç Tek Kullanımlık Folyo Tavası |
|---|---|
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
| Alaşım: | 8011 3003 |
Döner folyolar kapaklı dondurucu ve fırın güvenli pişirme pişirme kızartma bir - zaman
| Menşe yeri: | Henan, Çin |
|---|---|
| kullanımlar: | Gıda Ambalajı |
| Renk: | Gümüş |
2 Bölümlü Alüminyum folyo konteyneri 750 ml kapsamlı servis tenceresi ile
| Adı: | 2 bölmeli paket servis gıda kapları |
|---|---|
| Malzeme: | 3003 3004 8011 |
| Türü: | Tabak |

