Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ disposable aluminum foil pans ] eşleşme 74 Ürünler.
200 ml 260 ml Tek kullanımlık folyo yumurta turtası kek fincanları alüminyum folyo tart tavası
| Çiğ madde: | 3003 3004 8011 |
|---|---|
| Temperatör: | Ç, H14 |
| Kalınlığı: | 0.06mm, 0.08mm, özel |
8.6 x 6.6 inç derin tavuk tek kullanımlık alıcı alüminyum folyo konteyner tepsisi
| Adı: | Dikdörtgen Alüminyum Folyo Kap |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Uzunluk: | 8.66 inç. |
Yarım Yapraklı Pasta Taşı Alüminyum Tepsiler 1 2 Yapraklı Pasta Taşı Tek kullanımlık fırın
| Ürün Adı: | Yarım Sac Kek Kalıbı |
|---|---|
| Boyut: | 324x263x40mm |
| Ağırlık: | 27g |
Tek kullanımlık teneke folyo pişirme ambalajı Teneke yumurta tart folyo tepsisi pişirme turtası
| Ürün Adı: | Yumurtalı tart tavası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan, Çin |
| Boyut: | Özelleştirme |
Alüminyum folyo kapaklı teneke tabak
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| şekli: | kare, dikdörtgen |
| Kapasite: | 230ml 450ml 660ml 750ml 1000ml 1050ml 1350ml 1900ml |
Fırında pişirme pastası yapışmaz tek kullanımlık dikdörtgen alüminyum pasta kapı ekmek
| Adı: | Fırında pişirme pastası yapışmaz tek kullanımlık dikdörtgen alüminyum pasta kapı ekmek |
|---|---|
| Çiğ madde: | Alüminyum folyo 3003 |
| Şekli: | Dikdörtgen |
500ml 900ml 1000ml Folie Tepsisi Tek kullanımlık gıda Alüminyum Folie Konteyner Kapaklı Folie Tencere
| Name: | 500ml 900ml 1000ml Foil Tray |
|---|---|
| Size: | Customization |
| Capacity: | 230ml--750ml |
Alüminyum Barbekü Grill Tek kullanımlık Grill Pans Metal Mesh Alüminyum Stand
| Adı: | Açık Barbekü Tek Kullanımlık Izgara |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Folyo+Kömür |
| Yakıt: | odun kömürü |
50 kalibreli BBQ Alüminyum folyo kızartma tava kızartma teneke folyo tepsisi
| Adı: | Dikdörtgen Kavurma Tavası |
|---|---|
| Ağırlık: | 11,0 lb |
| Genişliği: | 14 inç |
Tek kullanımlık Pan Alu folyo konteynerleri 800ml Tek kullanımlık fırın levhaları
| Alaşım: | 3003, 3004, 8011 vb. |
|---|---|
| Boyut: | 211x145x42mm |
| Kapasite: | 800ml |

