Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ disposable aluminum foil pans ] eşleşme 74 Ürünler.
37.5 metrekarelik Alüminyum folyo 14 Mikron Mutfak tek kullanımlık teneke folyo
| Çiğ madde: | Alüminyum Folyo 8011 |
|---|---|
| Temperatör: | Ö |
| Kalınlığı: | 0,009-0,028 mm |
10 inç yuvarlak folyo çanakları Tek kullanımlık alüminyum 2L büyük yuvarlak folyo tepsisi
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Adı: | 10 inç alüminyum folyo tepsisi |
| Kapasite: | 2000ml |
20x13 " büyük folyo tava tek kullanımlık götürülebilir derin tekrar kullanılabilir alüminyum folyo konteyner tepsisi
| Adı: | Parti için Alüminyum Folyo Buharda Pişirilebilen Tava |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen |
| Kapasite: | 850ml |
Gümüş Gıda Folyo Pan Bowl Kapaklarla Yuvarlak Alüminyum Folyo Konteynerler
| Türü: | Tek kullanımlık öğle yemeği kutusu |
|---|---|
| ALLOY: | 3003, 8011 |
| Renk: | Gümüş |
314x204mm Alüminyum kızartma çanaklığı Tek kullanımlık dikdörtgen folyo tepsileri
| Ürün Adı: | Tek Kullanımlık Dikdörtgen Folyo Kavurma Tepsileri |
|---|---|
| Malzeme: | %99 Saf Alüminyum Folyo |
| Alaşım: | 3004 8011 |
267oz Oval Alüminyum Folyo Türkiye Tepsisi Büyük Folyo Kızartma Tencere Paketleme
| Marka adı: | Yongsheng Aluminum |
|---|---|
| Şekli: | Oval |
| Renk: | Gümüş |
Ev Alüminyum folyo bardaklar Mini Yumurta Tart Kalıp Pan pişirme için 4 oz
| ALLOY: | 3003, 8011 |
|---|---|
| Boyut: | Çeşitli Boyutlar Mevcuttur |
| OEM: | Kullanılabilir |
Konteyner Kutusu Tepsisi Alüminyum Kapak Dörtgen Seyahat Alüminyum Folyo Konteyner
| Hammadde: | 3003 3004 8011 vb. |
|---|---|
| öfke: | Ö |
| Türü: | Dikdörtgen, yuvarlak, kare, vb. |
3. Ev içi alüminyum folyo ambalajı için kapağı olan folyo tabak
| şekli: | dikdörtgen |
|---|---|
| OEM: | Kullanılabilir |
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
20ft uzunluklu alüminyum gıda folyo konteyneri folyo kapağı olan tek kullanımlık folyo tepsileri
| Ürün Adı: | YSA-RE185 |
|---|---|
| Çiğ madde: | Aliminyum folyo |
| Boyut: | 185x135x50mm |

