Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ anodized aluminum plate ] eşleşme 343 Ürünler.
Değirmen Finish Alüminyum Alaşımlı Levha 4x8 Marine Grade 5083 Alüminyum Levha Levha
| anahtar kelime: | Alüminyum Levha , alüminyum levha levhalar , 5083 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | 5000 serisi |
1mm 3mm 10mm 35 mm Kalın 7075 Alaşımlı Uçak Sınıfı Havacılık/Üretim Uçakları için Alüminyum Levha/Plaka
| anahtar kelime: | Deniz Sınıfı Alüminyum Levha , 5083 Alüminyum Levha , Tekne Gemi İnşası için Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | A5052,A5005,A5083,A5754 |
Cilalı Alaşımlı Alüminyum Levha Plakası 3 5 6 8 Serisi 10mm
| Adedi: | 1 ton |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-30 mm |
| Genişlik: | 10mm-2200mm |
Ambalaj için Yüksek Mukavemet 6061 Alüminyum Alaşımlı Levha H32 Levha
| Anahtar kelime: | 6061 Alüminyum Levha, ambalaj için alüminyum levha, 6061 H32 alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| Öfke: | O - H112 |
3003 5052 5083 6061 Kayma Karşıtı Elmas Şablon Alüminyum Çıkış Plağı Alüminyum Metal
| Anahtar kelime: | Kaymaz alüminyum plaka |
|---|---|
| Öfke: | O-H112 |
| Tip: | Plaka/bobin |
5052 5005 5754 5083 O H32 H34 H111 H116 H321 H112 Tekne Gemisi İçin Alüminyum Levha Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levha levhalar, alüminyum levha rulosu, 5052 alüminyum levhalar |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | 5000 serisi |
Yüksek Hassasiyetli Alüminyum Levha Rulo 2.0mm 3.0 Mm Alüminyum Levha 80mm X 200mm Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | Yüksek Hassasiyetli Alüminyum Levha, Alüminyum Levha 2.0mm, Alüminyum Levha 3.0 mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
1mm 1.3mm Yüksek Yansıtıcı Parlak Ayna Alüminyum Levha Bobin Rulo Reflektör Alüminyum Levha
| Ürün adı: | cilalı alüminyum ayna levhası , alüminyum levha 1mm ayna , aydınlatma için reflektör alüminyum levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| öfke: | O-H112 |
Alüminyum 6061 T6 Alüminyum 6063 alüminyum çatı kaplama levhası
| Kelime: | alüminyum 6061 t6 , 6063 alüminyum levha , alüminyum çatı kaplama levhası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5000 Serisi Alüminyum Levha 5005 5052 H22 5754 5083 H34 H111 5086 H116 Deniz Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | Alüminyum Levha Alaşım , 5754 Alüminyum Levha , 5005 h34 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | 5000 serisi |

