Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ anodized aluminum plate ] eşleşme 343 Ürünler.
Çatı Kaplama Alüminyum Levha 1060 3mm Alüminyum Rulo Alüminyum Kg Fiyatı
| Ürün adı: | Alüminyum Levha Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
2mm 3mm 4mm Alüminyum Yaprak Denizcilik Kaliteli Alaşım 6063 6061 Alüminyum Plak
| ALLOY: | 6061 6063 |
|---|---|
| öfke: | T6, T651, T4, T851, vb. |
| Kalınlığı: | 0.10mm-350mm |
1060/3003/5052/6061 Alüminyum Yapraklar Rulo Alüminyum Bobin Plak Alüminyum Şerit
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-6,5 mm |
| Genişlik: | 10-2000mm |
3003 3105 5052 Alüminyum Sac Tedarikçi Toptan 4x8
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003,3105 alüminyum levha,toptan alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Renkli Eloksallı 5mm 4.0mm H24 1070 Alüminyum Yangından Korunma
| Ürün adı: | Eloksallı alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Eloksallı 3mm 6mm 8mm 6082 6063 Alüminyum Sac Ayna Cilalı
| Ürün adı: | Eloksallı alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Eloksallı 100mm 1050 1060 5052 Alüminyum Levha Kirlenme Önleyici
| Ürün adı: | Eloksallı alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Rulo 3105 1050 1060 1070 1100 3003 5052 Alüminyum Çatı Kaplama Rulosu
| anahtar kelime: | alüminyum bobin 3105, Alüminyum Çatı Kaplama Rulosu, alüminyum bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Başvuru: | çatı, tavan, kaplama, oluk, cephe duvarı vb. |
Alüminyum Rulo 5086 5a02 Alüminyum Rulo 5052 h32 5005 h24 Alüminyum Rulo Alüminyum Levha Rulo
| anahtar kelime: | alüminyum rulo 5005 5052,5005 h24 alüminyum rulo,5005 alüminyum rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Başvuru: | çatı, tavan, kaplama, oluk, cephe duvarı vb. |
Özel Sertlik Anodizasyon Alüminyum Diskleri Yüksek Korozyona Direnci
| Kalınlığı: | 0,13-6,5 mm |
|---|---|
| Sertlik/Tolerans: | Özel |
| Uygulama: | Endüstriyel, Otomotiv, Tencere, vb. |

