Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ anodized aluminum plate ] eşleşme 343 Ürünler.
Ambalaj için Yüksek Mukavemet 6061 Alüminyum Levha Alaşımlı Levha H32 Levha 350mm
| anahtar kelime: | Alüminyum levha |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Rulo Açma, Kaynaklama, Delme, Kesme |
| öfke: | O - H112 |
Mutfak İçin Yapışmaz Tencere Tava 6.0mm Eloksallı Alüminyum Diskler
| Ürün adı: | Alüminyum Yuvarlak Daire |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5052 Alüminyum Levha Levha Alüminyum Kalın Levha Tekne İçin Deniz Sınıfı Alüminyum Levha
| Kelime: | alüminyum kalın levha, alüminyum levha levha 5052, deniz sınıfı alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum 7075 T6 5083 Alüminyum Levha 6063 6061 Alüminyum Levha
| Kelime: | alüminyum 7075 t6,5083 alüminyum levha,6061 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Üreticisi Çin Tedarikçisi Alüminyum Yaprak 0.15-25.0 mm Alaşım Yaprak Alüminyum Plak
| Malzeme: | 1 3 5 6 8 Serisi Alüminyum Alaşımlı |
|---|---|
| Paketleme: | Ahşap palet |
| Genişlik: | 10mm-2200mm |
Alüminyum Levha 1060 1100 3003 5052 2mm 3mm 4mm Alüminyum Plaka Tavan Levhası İçin
| Anahtar kelime: | Alüminyum Levha |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Kalınlık: | 0.15-200mm Özelleştirilmiş |
6061 T6 Deniz Uygulamaları için Alüminyum Plakesi Kalınlığı 0.2-500mm Term CFR
| Alaşım: | 1100 3003 5052 5053 6061 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Genişliği: | 100-2600mm |
5052 5754 Elmas Alüminyum Levha / Baklava Desenli Levha / Kabartmalı Delikli Alüminyum Sac
| Seviye: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Öfke: | O-H112 |
| Tip: | Plaka/bobin |
12mm Alüminyum Levha 5mm 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm Alüminyum Sac Rulo
| anahtar kelime: | 12mm Alüminyum Levha , 5mm Alüminyum Levha , 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm Alüminyum Sac Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
1000 3000 serisi yüksek kaliteli alüminyum levha, ev aletleri için uygundur, özelleştirilebilir
| Alaşım: | 1000,3000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Genişliği: | 20-3000mm, vb. |

