Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ anodized aluminum plate ] eşleşme 343 Ürünler.
5083 h116 h321 5052 5005 5754 Alüminyum Alaşımlı Levha Tekne Gemi İnşası için Deniz Sınıfı Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | Deniz Sınıfı Alüminyum Levha , 5083 Alüminyum Levha , Tekne Gemi İnşası için Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | A5052,A5005,A5083,A5754 |
5083 H116 H321 Tekne Gemi İnşa Alüminyum Alaşımlı Levha Deniz Sınıfı Alüminyum Levha
| Anahtar kelime: | 5083 h116 Alüminyum alaşımlı levha,Denizcilik derecesi alüminyum levha,5083 h321 Alüminyum alaşımlı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Kesme Alüminyum Sac Alaşım 3003 3105 3005 10 mm 1.5 mm kalınlığında Çatı için Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | Alüminyum Sac , 1.5 mm kalınlığında alüminyum sac , Çatı için Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | 3003 3004 3005 3105 |
Anodize Alüminyum Üreticileri 2mm 3mm 5mm 10mm Alüminyum Yaprak Fiyat Alüminyum Plak
| Malzeme: | eloksallı alüminyum |
|---|---|
| öfke: | Ö, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
| Kalınlık: | 0.2mm-20mm |
0.3mm Eloksallı Alüminyum Levhalar
| anahtar kelime: | 8 x 4 alüminyum levha , 0.7 mm alüminyum levha , alüminyum levha 1 mm |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
T6 Anodizasyonlu Alüminyum Yaprak Çizgi Bobini Özel Boyut
| Paket: | Standart İhracat Paketi |
|---|---|
| şekli: | Levha, Levha, Bobin |
| Renk: | Gümüş, Şampanya, Siyah, Bronz, Altın vb. |
Eloksallı Alüminyum Levha Standart İhracat Paketi
| Yüzey: | Parlak, Mat, Saç Çizgisi, Fırça, Kumlama, Damalı, Kabartmalı |
|---|---|
| Şekil: | Levha, Levha, Bobin |
| sertifika: | ISO, SGS, BV |
5052 Anodize Alüminyum Yaprak 2mm 3mm 4mm Siyah Mavi Kırmızı Gül Altın Plakası
| Sınıf: | 5052 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0,5-200 mm |
1 4 inç kalınlık Alüminyum plaka 1/8 inç 10mm 6mm 3mm 1mm kalınlığı 4*8 FT
| Alüminyum alaşımı: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0.1mm-2600mm |
| Genişliği: | 1000mm, 1200mm, 1250mm, 1500mm, 2000mm veya istenilen ölçülerde kesim |
DD DC 99.5% 1050 6061 Alüminyum Levha Derin Çekme Tencere İçin
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

