Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum round circle ] eşleşme 115 Ürünler.
Tencere için 1050HO A3003 Alüminyum Daire Yuvarlak Disk Alüminyum Levha Tava Alüminyum Disk
| Ürün adı: | 1050HO alüminyum daire alüminyum, alüminyum levha tava, tencere için alüminyum disk |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
1100 3003 1050 1060 3005 3105 Pişirme Aletleri için Lehçe Yuvarlak Disk Alüminyum Daire Disk
| anahtar kelime: | 3003 3005 3105 Alüminyum Çember , 1050 1060 1100 Alüminyum Disk , Pişirme Kapları için Alüminyum Çem |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
Ocak için T351 Pan Renkli Kaplama Alüminyum Disk H18 Değirmen Finish
| anahtar kelime: | parlatma alüminyum disk , 30 mm alüminyum daire , tencere için indüksiyon tabanlı alüminyum daire |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |
Pan Non Stick için A3003 Alüminyum Diskli Değirmen Finish Kaplama
| anahtar kelime: | alüminyum daire ithalatçısı , yapışmaz tava için alüminyum daire , alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |
H14 Tencere Alüminyum Disk 1070 Alüminyum Yansıtıcı Levha ASTM B209
| anahtar kelime: | tencere için alüminyum disk , daire plakası alüminyum , 1060 alüminyum daire disk |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |
1/1.5/1.75/2/1.2/2.5mm Alüminyum Çember Plakası Yuvarlak 1060 O Alüminyum Disk
| Malzeme: | 1000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O, H12, H14, H18, H24, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0.3-10.0mm, müşteri isteği olarak |
1060 Alüminyum Çember Yaprak lamba perdesine alüminyum yuvarlak plaka
| Sınıf/Alloy: | 1050, 1060, 1100, 3003, vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0,3-6 mm |
Tava Yapışmaz Pirinç Pişiriciler için Özel Alüminyum 25mm 30mm Alüminyum Disk
| Ürün adı: | alüminyum 25mm disk, alüminyum disk pirinç ocaklar, tava yapışmaz için alüminyum daire |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
Yuvarlak Alaşım Disk 1050 1060 1100 3003 5052 Alüminyum Yaprak Çember
| Uygulama: | Tencere, Tava, Fritöz vb. |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| şekli: | daire |
Küçük Boyutlu Alüminyum Çember Disk 3003 H24 Çember Alüminyum Pans
| Alaşım: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Çapraz: | 80-1000mm |

