Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum round circle ] eşleşme 115 Ürünler.
Düdüklü Tencere Gereçleri İçin Kaplama Alüminyum Tepsi Çember R16
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum yuvarlak plaka 1050 1060 1100 250mm 350Mm 780mm H14 Mutfak malzemeleri
| Alaşım: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O, H12, H14, H16, H18, H24, H32, vb. |
| Çapraz: | 90mm-1020mm (Müşteri Gereksinimleri) |
1050 1060 1100 3003 HO Alüminyum Çember Yuvarlak Tencere Mutfak Gereçleri ve Işıklar İçin
| Ürün adı: | Alüminyum Disk Daire , alüminyum daire 1100 , alüminyum disk |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
Alüminyum Yuvarlak Disk 1050 1060 1100 H14 Pot için Alüminyum Çember
| Adı: | Alüminyum Disk |
|---|---|
| Sınıf: | 1050 1060 1100, vb. |
| Temperatör: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
180mm 1050 1060 Yuvarlak Alüminyum Daire Disk Plaka Sac Tencere Pizza Pan için Alüminyum Çember
| anahtar kelime: | alüminyum yuvarlak disk, alüminyum daire plakası, tencere için alüminyum daireler |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
%99 Alüminyum Çember 2mm 2.5mm 3mm Mutfak Cihazları için Alüminyum Yuvarlak
| Alaşım: | 1050 1060 1100 3003 3004 5005 5052 5454 |
|---|---|
| Temperatör: | Ç, H12, H14, H16, H18, H24 |
| Kalınlığı: | 0,4-10 mm |
2mm 1050 1060 1100 3003 8011 Süblimasyon Alüminyum Yuvarlak Disk Levha Tencere Tencere için Alüminyum Çemberler
| anahtar kelime: | süblimasyon alüminyum disk, 1100 alüminyum daire, alüminyum daire 3003 |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
Alüminyum Disk Çember Yuvarlak Yaprak 1050 1060 1100 8011 Metal Yaprak
| Yüzey Tedavisi: | Eloksal, Parlatma, Kaplama vb. |
|---|---|
| Ambalajlama: | Ahşap Kutu, Palet vb. |
| MOQ: | 3 Ton |
1050 1100 Eloksallı Alüminyum Diskler Daire H112 Temper
| Ürün adı: | Alüminyum Çember / Disk |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| öfke: | O-H112, T3 T8, T351-T851 |
Çemberler Diskler Elektrikli fırın Ham madde yapışkan alüminyum levha
| ALLOY: | 3003, 3105, 5052 |
|---|---|
| öfke: | O-H112 |
| Çapraz: | 80mm-1000mm |

