Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum round circle ] eşleşme 115 Ürünler.
Mutfak 0.3mm 0.4mm 0.5mm T4 T8 Alüminyum Çember Plaka
| Ürün adı: | Alüminyum Disk |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
3003 Alüminyum Alaşımlı Disk Mutfak Gereçleri Çemberleri 80 - 1000mm
| Kalınlık: | 0,13-6,5 mm |
|---|---|
| Çap: | 80-1000mm |
| Yüzey işleme: | Eloksal, Parlatma, Kaplama vb. |
Konteyner 380ml Alüminyum folyo Yemek Kutusu Kapağı Dörtgen / Yuvarlak
| ALLOY: | 3003/8011 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Kapasite: | 380 ml/11,8 ons |
Kesme Diskleri Alüminyum 1050 1060 1100 3003 Alüminyum Çember Çember Aşçılık malzemeleri ve lambalar için
| Alaşım: | 1000 ve 3000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O/H111/H112 H12/H22/H32 H16/H26/H36, vb. |
| Çapraz: | 80-1000mm |
Foliya Ramekins Yuvarlak Foliya Pans Mikrodalga Fırını Foliya Tepsisi için Yumuşak Duvar
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Boyut: | 84x75x54mm |
| Şekli: | yuvarlak |
6 inç yuvarlak mini turta tava 12 ons alüminyum folyo tavuk tavukları
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Şekli: | yuvarlak |
Alüminyum folyo tepsisi plaka folyo tencereleri gıda ambalajı için kap
| Çiğ madde: | 3003/8011 |
|---|---|
| Temperatör: | Ç, H14 |
| Kalınlığı: | 0,015-0,2 mm |
5754 5 Bar 5mm Alüminyum Levha Kareli Desenli Plaka Alüminyum Kareli Plaka
| anahtar kelime: | Alüminyum Kontrollü Plaka , Alüminyum Kontrollü Desenli Plakalar , 5754 5 Bar 5mm Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Desen Boyutu: | özelleştirilmiş |
Sıva Kabartmalı Alüminyum Levha Sac Alüminyum Checker Plate 5005 H34 Alüminyum Elmas Levha
| anahtar kelime: | Sıva Kabartmalı Alüminyum Levha , Alüminyum Kontrol Plakası , 5005 H34 Alüminyum Elmas Plaka |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Desen Boyutu: | özelleştirilmiş |
Özel Araba Kaymaz Desen Alüminyum Levha Alüminyum Alaşımlı Kabartmalı Plaka
| anahtar kelime: | Alüminyum Alaşımlı Kabartmalı Plaka , Araba Kaymaz desenli alüminyum Levha , Alüminyum Kontrollü Lev |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| alaşım: | 1050/1060/1100/3003/5005/5052/5083/3005/8011 |

