Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum round circle ] eşleşme 115 Ürünler.
1100 1050 1060 3003 3105 Parlatma Alüminyum Disk Daire Plaka Tencere için Alüminyum Disk
| Ürün adı: | alüminyum daire 3003 , 1060 alüminyum daire disk , alüminyum daire yuvarlak alüminyum levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
Yongsheng O - H112 Tencere Gereçleri İçin Alüminyum Yuvarlak Levha
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Pot 1050 1060 1100 H14 için Yuvarlak Alüminyum Disk Levha Daire 6.5mm
| Kalınlık: | 0,13-6,5 mm |
|---|---|
| Çap: | 80-1000mm |
| Yüzey işleme: | Eloksal, Parlatma, Kaplama vb. |
2021 1200 T6 Tencere İçin Alüminyum Disk Alüminyum Yuvarlak Tava
| Ürün adı: | Alüminyum Disk |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Çap 50 - 240mm Alüminyum Çember 2 - 6mm Kalınlık 1050 3003 5052 Çin'den Üretici
| İsim: | alüminyum daire |
|---|---|
| Malzeme süreci: | Sıcak Haddelenmiş (DC) / Soğuk Haddelenmiş (CC) |
| Yüzey işleme: | Kaplamalı, Değirmen Bitmiş |
10 inç yuvarlak folyo çanakları Tek kullanımlık alüminyum 2L büyük yuvarlak folyo tepsisi
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Adı: | 10 inç alüminyum folyo tepsisi |
| Kapasite: | 2000ml |
1050 1060 1100 3003 Pişirme Kapları İçin Yuvarlak Alüminyum Diskler
| Ürün adı: | Alüminyum Yuvarlak Daire |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Tencere için 1050 HO Değirmen Finish Alüminyum Yuvarlak Plaka
| Ürün adı: | Alüminyum Yuvarlak Daire |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
0.5mm 0.6mm 0.7mm H22 H24 Yuvarlak Alüminyum Diskler SGS
| Ürün adı: | Alüminyum Yuvarlak Daire |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
80mm Dia H18 3105 3005 Alüminyum Diskler Pişirme Çemberi İçin Boş
| Ürün adı: | Alüminyum Yuvarlak Daire |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

