Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum foil roll food grade ] eşleşme 83 Ürünler.
Yüksek Dyne Değeri Lityum Pil Pozitif Elektrot için 12-16um Alüminyum Folyo
| Ürün Adı: | Yüksek Dyne Değerli Pil Folyosu |
|---|---|
| Alaşım: | 1050 1060 1100 1235 |
| Temperatör: | O, H14, H18, H22, H24 |
5a02 8006 Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Korozyon Önleyici
| anahtar kelime: | 8006 8011 Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo, Alüminyum Folyo Jumbo Rulo, FoodPackage için Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Alaşım Tipi: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| İç Çekirdek Malzemeler: | Alüminyum Çekirdek, vb. |
8011 Gıda Ambalajı Alüminyum Folyo Rulo 1500mm Genişlik ASTM B209
| Anahtar Kelime: | 8011 Alüminyum Folyo ,Alüminyum Folyo Fiyatı,Alüminyum Folyo Gıda Ambalajı |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlığı: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Folyo Alüminyum Ruloları jumbo 1235 3003 5052 8006 8011 Alüminyum Folyo Rulosu
| anahtar kelime: | 8011 alüminyum folyo, folyo alüminyum rulolar, Alüminyum Folyo Rulo |
|---|---|
| Kalem: | Tedarikçi İkram Alüminyum Folyo, Gümüş Alüminyum Folyo Kağıdı, Gıda Ambalajı Ev Tipi Alüminyum Folyo |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Mutfak, fırın ve mikrodalga için alüminyum folyo ruloları
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım: | 8011 |
| Kalınlığı: | 10mik 12mik 14mik 15mik 18mik 20mik |
Sıcak ve Soğuk Dörtgen Alüminyum Lasanya Tepsisi Tek kullanımlık Alüminyum Folyo Lasanya Tepsisi
| Malzeme: | %99 Saf Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Alaşım: | 3003 3004 8011 |
| Topla.: | 429x319mm |
Alüminyum Rulo 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 Alüminyum Sac Rulo
| anahtar kelime: | 1050 1060 1100 Alüminyum Rulo , 3003 3105 Alüminyum Rulo , 5052 6061 Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo Kağıdı 1100 1235 Alüminyum Konteyner Folyo Genişliği 1500mm
| anahtar kelime: | alüminyum folyo , Alüminyum Folyo Kağıt , alüminyum folyo jumbo rulolar |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Gıda Ambalajı İçin Gıda Sınıfı Alüminyum Kağıt Folyo Levhalar Alüminyum Folyo Rulo Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | alüminyum folyo rulo , alüminyum kağıt folyo , Gıda Ambalajı için Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
12 Mic 8011 Jumbo Roll Alüminyum Folyo Gıda Kaliteli Mutfak Folyo Kağıdı
| Alaşım: | 8011 |
|---|---|
| Öfke: | O, H12, H14, H18, H24, H22, vb. |
| Kalınlık: | 12 mikrofon |

