Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum foil roll food grade ] eşleşme 83 Ürünler.
5052 Alüminyum Folyo Rulo 0.6mm 0.8mm Alüminyum Folyo Jumbo
| Anahtar Kelime: | 5052 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo, 5052 Alüminyum Folyo, 0.6mm Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlığı: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (Müşteri gereksinimlerine göre) |
Ev 8011 Alüminyum Folyo Rulo H112 Yumuşak Jumbo Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | 8011 Alüminyum Folyo , alüminyum folyo ruloları , Alüminyum Folyo Jumbo Ruloları |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Gıda Ambalajı için 0.2mm 1100 3003 Alüminyum Folyo Rulo
| anahtar kelime: | 0.006 - 0.2mm Alüminyum Folyo , Rulolarda Alüminyum Folyo , çin alüminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Sertifikalı Alüminyum folyo rulo alaşım malzemesi Gıda ambalajı yalıtım ve endüstriyel için kesme hizmeti ile
| Thickness: | 0.006-0.2 Mm |
|---|---|
| Yield (MPa): | Aluminum Foil+Bubble+White Pe Film |
| Standards: | 70 ~ 550Mpa |
Laminasyon ve Gıda Ambalajı 0.006-0.2 mm kalınlığında alüminyum folyo rulo ve işleme servisi işleme için ideal
| Surface: | Smooth |
|---|---|
| Certificate: | SGS, ISO, RoHS, Etc. |
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
Alüminyum folyo rulo Alüminyum folyo kabarcık beyaz PE film kalınlığı 0.006 0.2 mm Güçlü esnek koruyucu katman
| Sample: | Free |
|---|---|
| Yield (MPa): | Aluminum Foil+Bubble+White Pe Film |
| Thickness: | 0.006-0.2 Mm |
Çin Fabrikası 8011 5052 Alüminyum Folyo Rulo Fiyat Gıda Sınıfı Folyo Alüminyum Jumbo Rulo
| İsim: | Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Alüminyum folyo rul genişliği 10mm 1500mm Paketleme için özel
| Alaşım: | 1235, 8011 |
|---|---|
| Kalınlık: | 5-9 mikron |
| Öfke: | O ~ H112 |
Fabrika doğrudan çikolata ambalajı özel gıda sınıfı altın alüminyum folyo rulo, taze ve nem geçirmez
| Alaşım: | 1000,3000, 8000 serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,006-0,2 mm |
8011 Ev Tipi Alüminyum Folyo Paket Çanta Folyo Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Gıda Kullanımı
| Alaşım: | 1235, 1145, 8011, 8021, 8079, vb. |
|---|---|
| Temper: | O, h18 |
| Kalınlık: | 0.004-0.2mm |

