Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum foil roll food grade ] eşleşme 83 Ürünler.
8006 8011 8021 8079 Alüminyum Folyo Kağıt Rulo Gıda Ambalajı İçin Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo , Alüminyum Folyo Kağıt Rulosu , Gıda Ambalajı için Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
5052 8011 Klima Fin Stoğu İçin Alüminyum Folyo Jumbo Rulo
| anahtar kelime: | 8011 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo,5052 Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
200 Sq Ft Alüminyum folyo 0.014mm X 30cm X 61m folyo rulo sargıları
| Malzeme: | 8011 alüminyum folyo |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0.006mm (6mikron) - 0.2mm (200mikron) |
| Genişliği: | 120- 1500 mm (tolerans:± 1,0 mm) |
Alüminyum Folyo İthalatçıları Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Gıda için Ev Alüminyum Kağıt Folyo
| anahtar kelime: | alüminyum kap folyo film jumbo , özel alüminyum folyo , alüminyum folyo rulo fiyatı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Alüminyum folyo Jumbo Roll Ev gıda sınıfı 14 Mikron Folyo ham madde
| Ambalajlama: | ahşap paket |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Ürün Adı: | Alüminyum Folyo Rulosu |
37.5 metrekarelik Alüminyum folyo 14 Mikron Mutfak tek kullanımlık teneke folyo
| Çiğ madde: | Alüminyum Folyo 8011 |
|---|---|
| Temperatör: | Ö |
| Kalınlığı: | 0,009-0,028 mm |
8011 1235 1100 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo 0.08 - 0.15mm Gıda Sınıfı
| anahtar kelime: | Ambalaj için Alüminyum Folyo Ruloları,Alüminyum Folyo 35 Mikron,1235 Alüminyum Folyo 215 mm |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
3003 3004 3105 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo 38 Mikron 300mm Alüminyum Folyo 12x1000
| Anahtar Kelime: | Alüminyum Folyo Rulo Jumbo,alüminyum folyo 38 mikron |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Tek kullanımlık gıda sınıfı alüminyum folyo tava 300 ml dikdörtgen kap
| Malzeme: | 3003 3004 8011 alüminyum folyo |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen veya Özelleştirilmiş |
| Kullanımı: | Atıştırmalıkların, garnitürlerin, sosların, tatlıların vb. ambalajlanması. |
9 Mikron 10-18 Mikron 8011 8006 8021 8079 Mutfak Alüminyum Folyo Gıda / Konteyner için Jumbo Roll
| genişlik/uzunluk: | İhtiyacınıza göre |
|---|---|
| Ürün Adı: | Alüminyum Folyo Rulosu |
| Kaynağı: | Henan Çin |

