Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum foil roll food grade ] eşleşme 83 Ürünler.
1000 8000 serisi gıda ambalaj alüminyum folyo 0,006 ila 0,009mm
| Alaşım: | 1235, 8011, 8079, vb. |
|---|---|
| Temper: | O, vb. |
| Kalınlık: | 0.006-0.009mm |
8011 Alloy 0.02mm Fırın Gıda Konteyneri için Yüksek Hız Dayanıklı Alüminyum Folyo Rulo
| Alaşım: | 1235, 1145, 8011, 8021, 8079, vb. |
|---|---|
| Temper: | O, h18 |
| Kalınlık: | 0,006-0,2 mm |
8006 7 - 60 Mikron Alüminyum Jumbo Roll Fast Food için Ev Alüminyum Folyo
| Alaşım: | 8006 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0.007-0.06mm |
8006 Alaşım H22 100mic Alüminyum Folyo Jumbo Roll Gıda Kaliteli Konteyner Folyo
| Marka: | Henan Yongsheng |
|---|---|
| Ürün Adı: | Alüminyum Folyo Rulosu |
| Alaşım: | 8006 |
1050 3003 8011 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Gıda Sınıfı 500mm Medikal
| Anahtar Kelime: | 1050 Alüminyum Folyo,8011 Alüminyum Folyo Rulo,3003 alüminyum folyo |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlığı: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Ağır Alüminyum Folyo 18 "X 1000" Ev Folyo Kağıdı Alüminyum Ambalaj Folyo Rulo
| Name: | Heavy Duty Aluminum Foil 18" X 1000" |
|---|---|
| Size: | 30cm*5m,12m,30m,100m,150m,200m or customized |
| Product Type: | Roll |
8079 8006 Kağıt Alüminyum Folyo Jumbo Gıda Ambalajı 11 Mikron 35 Mikron Alüminyum Folyo Jumbo Rulo
| Anahtar kelime: | Kağıt Alüminyum Folyo,35 Mikron Alüminyum Folyo,Alüminyum Folyo 1235 Jumbo Roll Gıda Ambalajı |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
1050 3003 8011 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Gıda Sınıfı 1500mm Tıbbi Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Folyo,8011 Alüminyum Folyo Rulo,3003 alüminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Customeried Gümüş Alüminyum Alaşımlı Folyo Rulo 6 mikron 8011 1100 Uzunluk
| Marka: | Henan Yongsheng |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Uzunluk: | İhtiyacınıza göre |
8011 Alaşımlı Gıda Sınıfı Jumbo Alüminyum Folyo Rulo Laminasyon
| anahtar kelime: | Alüminyum Folyo Jumbo Rulo, Alüminyum Folyo Haddehane, 8011 Alaşımlı Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Kalem: | Tedarikçi İkram Alüminyum Folyo, Gümüş Alüminyum Folyo Kağıdı, Gıda Ambalajı Ev Tipi Alüminyum Folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |

