Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum foil pans with lids ] eşleşme 60 Ürünler.
3003 3004 3105 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo 38 Mikron 300mm Alüminyum Folyo 12x1000
| Anahtar Kelime: | Alüminyum Folyo Rulo Jumbo,alüminyum folyo 38 mikron |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Kağıt Alüminyum Folyo Film Kg Fiyatı 1235 5052 Gıda Kapları için Alüminyum Folyo
| Anahtar Kelime: | alüminyum folyo filmi, folyo kağıdı alüminyum folyo, alüminyum folyo 1235 |
|---|---|
| Öğe: | Tedarikçi Catering Alüminyum Folyo, Gümüş Alüminyum Folyo Kağıt, Gıda Ambalajı Ev Tipi Alüminyum Fol |
| türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
1/3 Boyut Foliya Buhar Masa Pan Kapak - 100/Case F2619 Dörtgen Alüminyum folyo konteynerleri
| Product Name: | 1/3 Size Foil Steam Table Pan Lid |
|---|---|
| Top Out: | 320x165mm |
| Bottom: | 250x103mm |
Konteyner Kutusu Tepsisi Alüminyum Kapak Dörtgen Seyahat Alüminyum Folyo Konteyner
| Hammadde: | 3003 3004 8011 vb. |
|---|---|
| öfke: | Ö |
| Türü: | Dikdörtgen, yuvarlak, kare, vb. |
Yuvarlak Alüminyum folyo pizza fırınları / plastik / folyo / kağıt kapağı olan tepsiler
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Cuatom Siparişi: | Kabul et. |
| Kullanımı: | Ev kullanımı, götür |
20ft uzunluklu alüminyum gıda folyo konteyneri folyo kapağı olan tek kullanımlık folyo tepsileri
| Ürün Adı: | YSA-RE185 |
|---|---|
| Çiğ madde: | Aliminyum folyo |
| Boyut: | 185x135x50mm |
16oz Düz Duvarlı Siyah ve Altın Mini Uzun Foliya Kapaklı Taşınabilir Tencere
| Adı: | 16oz Düz Duvarlı Siyah ve Altın Mini Uzun Foliya Kapaklı Taşınabilir Tencere |
|---|---|
| Uzunluk: | 6 1/4 İnç |
| Genişliği: | 4 3/8 İnç |
Alüminyum folyo kapaklı teneke tabak
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| şekli: | kare, dikdörtgen |
| Kapasite: | 230ml 450ml 660ml 750ml 1000ml 1050ml 1350ml 1900ml |
Foliya Kutusu Tek kullanımlık Catering Alüminyum Foliya Parti Aktiviteleri İçin Hizmet Panı
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen |
| Renk: | Gümüş |
20x13 " büyük folyo tava tek kullanımlık götürülebilir derin tekrar kullanılabilir alüminyum folyo konteyner tepsisi
| Adı: | Parti için Alüminyum Folyo Buharda Pişirilebilen Tava |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen |
| Kapasite: | 850ml |

