Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum foil pans with lids ] eşleşme 60 Ürünler.
6.8 Oz Dikdörtgen Mini Cup Tek kullanımlık Alüminyum folyo kek ekmek tava
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Ürün Adı: | Mini Somun Tavaları |
| Üst Beden: | 16.5x6.5cm |
Dörtgen tek kullanımlık alüminyum folyo paketleme kutusu kapaklı pizza tavlası buharlı masa
| Marka adı: | Yongsheng Aluminum |
|---|---|
| Çiğ madde: | 8011 Alüminyum Folyo |
| Şekli: | Dikdörtgen |
7oz Yumuşak Duvar Folyo Kek Kupası Tek kullanımlık Fırınma Tepsi Dikdörtgen Alüminyum Folyo Taşıyıcısı
| Ürün Adı: | Alüminyum folyo pasta tepsisi |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Folyo 8011 |
| Şekli: | Dikdörtgen |
Restoranlar için özelleştirilebilir tek kullanımlık alüminyum folyo öğle yemeği kutusu
| ALLOY: | 3003 3004 8011 vb. |
|---|---|
| öfke: | Ç, H14 |
| şekli: | Yuvarlak/Çok dereceli/Dikdörtgen/Oval/Özel |
57.4 Fl Oz Alüminyum Kazerole Pan Tek kullanımlık Kazerole Konteynerler
| Adı: | Dikdörtgen folyo kavanoz konteynerleri |
|---|---|
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
| Alaşım: | 8011 3003 3004 |
Büyük Folyo Kızartma Tencereleri Dışarıdaki Parti Aşçı Dörtgen Alüminyum Folyo Kapı
| Ürün: | Büyük Teneke Yapraklı Kızartma Tenekeleri |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen |
| Kapasite: | Yaklaşık 6000 ml |
280 ml 300 ml Havacılık Alüminyum Folyo Yemek Konteyneri Uzun Fırın Güvenli
| Ürün Adı: | 280ml 300ml Havayolu Alüminyum Folyo İkram Contianer |
|---|---|
| Malzeme: | %99 Saf Alüminyum Folyo |
| Boyut: | 135*120*34mm |
Otel Gıda Paketleme Yüksek için Çeşitli Boyutlarda Alüminyum folyo konteyner
| Malzeme: | %99 Saf Alüminyum Folyo |
|---|---|
| ALLOY: | 3003, 3004, 8011 vb. |
| öfke: | Ç, H14 |
Folyo Alüminyum Ruloları jumbo 1235 3003 5052 8006 8011 Alüminyum Folyo Rulosu
| anahtar kelime: | 8011 alüminyum folyo, folyo alüminyum rulolar, Alüminyum Folyo Rulo |
|---|---|
| Kalem: | Tedarikçi İkram Alüminyum Folyo, Gümüş Alüminyum Folyo Kağıdı, Gıda Ambalajı Ev Tipi Alüminyum Folyo |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Alüminyum Folyo Rulo 38 mikron 300 mm 3003 3004 3105 Food Grade Alüminyum Folyo Rulo Jumbo
| anahtar kelime: | Rulo Alüminyum Folyo, Alüminyum Folyo Rulo Jumbo, alüminyum folyo 38 mikron |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |

