Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum foil pans with lids ] eşleşme 60 Ürünler.
Tekrar kullanılabilir Ekolojik dostu Alüminyum folyo tavası 20 - 200mic Kalınlığı 2.25lb
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 8011 H22, Gıda Sınıfı |
|---|---|
| Türü: | Alüminyum folyo kap/alüminyum folyo tava/alüminyum folyo tepsi |
| Aliminyum folyo: | %99,7 saf alüminyum |
Derin Ağır - görev Tek kullanımlık ve kullanışlı Yarım Boyutlu Buhar Masası Alüminyum Folyo Pan
| Malzeme: | %99 Saf Alüminyum Folyo |
|---|---|
| ALLOY: | 3003, 3004, 8011 vb. |
| Türü: | Dikdörtgen |
Küçük Folyo Taşları 130mm*100mm*42mm 230ml Kapaklı Mini Ekmek Taşları
| Adı: | Küçük Folyo Kapları |
|---|---|
| Sınıf: | Gıda sınıfı |
| Boyut: | 190*110*45mm |
Alüminyum Folyo Pans 21x13 Tam Boy Steam Pans Alüminyum Folyo Platerler
| Adı: | Dikdörtgen Folyo Kaplar |
|---|---|
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
| Alaşım: | 8011 3003 3004 |
Gümüş Gıda Folyo Pan Bowl Kapaklarla Yuvarlak Alüminyum Folyo Konteynerler
| Türü: | Tek kullanımlık öğle yemeği kutusu |
|---|---|
| ALLOY: | 3003, 8011 |
| Renk: | Gümüş |
230ml Siyah ve Altın Sıcaklık Dükkanlı Tek kullanımlık yuvarlak kavanoz kapaklı
| Ürün Adı: | 230ml 8 oz Siyah ve Altın Isı Yalıtımlı Folyo Tavalar |
|---|---|
| Çiğ madde: | Aliminyum folyo |
| Şekli: | yuvarlak |
1lb alüminyum folyo kapaklı küçük teneke folyo ekmek tavaları
| Alaşım: | 3003, 3004, 8011 vb. |
|---|---|
| Boyut: | 6,1x3,75x2 inç |
| Kapasite: | 15 oz |
Kalp Şekilli Folyo Pans 100ml Kalp Şekilli Alüminyum Pans 2.9g Ağırlık
| Adı: | Mini Kalp Şekilli Tavalar |
|---|---|
| Malzeme: | 8011 Alüminyum Folyo |
| Kapasite: | 100ml |
Alüminyum folyo tepsisi plaka folyo tencereleri gıda ambalajı için kap
| Çiğ madde: | 3003/8011 |
|---|---|
| Temperatör: | Ç, H14 |
| Kalınlığı: | 0,015-0,2 mm |
Gıda ambalajı ihtiyaçları için 580ml kapasiteli siyah ve altın kapalı folyo tavukları
| Türü: | yuvarlak |
|---|---|
| Çiğ madde: | 8011 Alüminyum Folyo |
| Boyut: | 190*26mm/7.48*1.02 inç |

