Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum foil pans with lids ] eşleşme 60 Ürünler.
Dörtgen tek kullanımlık alüminyum folyo kapaklı yemek kabı. Restoran gezileri, yemek tedbirleri ve yemek hazırlığı için mükemmel.
| Adı: | RE195D |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 3004, 8011, vb. |
| Hacim: | 900ml |
500ml 900ml 1000ml Folie Tepsisi Tek kullanımlık gıda Alüminyum Folie Konteyner Kapaklı Folie Tencere
| Name: | 500ml 900ml 1000ml Foil Tray |
|---|---|
| Size: | Customization |
| Capacity: | 230ml--750ml |
Gıda sınıfı 58085 Ekmek pişirmek için tek kullanımlık alüminyum folyo ekmek tava
| Model: | 58085 Tek Kullanımlık Alüminyum Folyo Somun Tavası |
|---|---|
| Topla.: | 200*108mm |
| Yükseklik: | 52/58 mm |
190ml Tek kullanımlık alüminyum yemek malzemeleri Alüminyum tek kullanımlık tepsiler folyo tavuk kapağı
| Ürün Adı: | Yarım Sac Kek Kalıbı |
|---|---|
| Boyut: | 4,49x3,7x1,26 inç |
| Ağırlık: | 2.75g |
1700ml Tek kullanımlık Kazerole Tabak Ağır Alüminyum Folyo Kapsu
| Adı: | Alüminyum Gıda Güveç Tek Kullanımlık Folyo Tavası |
|---|---|
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
| Alaşım: | 8011 3003 |
Kapaklı folyo alıcı kaplar folyo çamaşırları folyo tabaklar
| Ürün Adı: | Kapaklı Folyo Paket Servis Kapları |
|---|---|
| Şekli: | Yuvarlak/dikdörtgen/oval/özel |
| Türleri: | Tepsi/Tabak/Kase/Tava/Kutu/Tabak |
9x13 Folyo Pan 30 Paket Ağır Görevli Yarım Boyutlu Tek kullanımlık folyo kutuları
| Adı: | 9x13 Folyo Tava |
|---|---|
| Çiğ madde: | Aliminyum folyo |
| Boyut: | 9" x 13" |
Tek kullanımlık öğle yemeği kutusu kırışıklık - ücretsiz kapak alüminyum folyo götürülebilir ambalaj kutusu
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,03-0,2 mm |
| Renk: | Gümüş, altın, özelleştirilmiş |
Tek kullanımlık yuvarlak alüminyum folyo kavanoz kapaklı ağır işleme folyo kavanoz yemek kavanozu
| Adı: | Yuvarlak Alüminyum Folyo Tencere |
|---|---|
| Kapasite: | 260-9700ml |
| Kalınlığı: | 0,042 mm-0,183 mm |
No 6A Geri dönüştürülebilir Alüminyum folyo Mini Ekmek Taşı 670ml Tek kullanımlık folyo tepsisi Alüminyum folyo plastik kapağı olan gıda kabı
| Ürün Adı: | YSA-Re205 |
|---|---|
| Boyut: | 205x110x55mm |
| Kalınlığı: | 0,057 mm |

