Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum circle plate ] eşleşme 331 Ürünler.
Fabrika Tedarikçileri OEM ODM 1050 1100 3003 3105 Alüminyum Daire Disk Alüminyum Alaşımlı Daire Levha Plaka Fiyatı
| Ürün Adı: | Alüminyum Çember Disk |
|---|---|
| Alaşım: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
| Öfke: | Ç, H14, H16, H18 |
3003 Alaşımlı Alüminyum Yuvarlak Daire / Disk 0.4mm Diskler Daire
| anahtar kelime: | 3003 alüminyum daire, 3003 alüminyum disk,0,4 mm alüminyum daire |
|---|---|
| Malzeme süreci: | Sıcak Haddelenmiş (DC) / Soğuk Haddelenmiş (CC) |
| yüzey işleme: | Kaplamalı, Değirmen Bitmiş |
Mutfak 0.3mm 0.4mm 0.5mm T4 T8 Alüminyum Çember Plaka
| Ürün adı: | Alüminyum Disk |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Yapışmaz Alüminyum Diskler Çemberleri
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Yongsheng 1xxx 1100 1050 2.5mm Alüminyum Disk 1000mm Çap
| Ürün adı: | Alüminyum Disk |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Endüstriyel Uygulamalar İçin Uzun Sürekli Alüminyum Disk Kaplama
| Uygulama: | Endüstriyel, Otomotiv, Tencere, vb. |
|---|---|
| Çapraz: | 80-1600mm |
| Sertlik/Tolerans: | Özel |
Siyah Elmas Plaka Levhalar 4x8 alüminyum elmas plaka alüminyum baklavalı sac
| Kelime: | Siyah Elmas Levha Levhalar , Alüminyum Damalı Levha , 4x8 Alüminyum Elmas Levha |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0.15-5mm |
Alüminyum Elmas Sac Levha Alüminyum Kontrol Levha Alüminyum Damalı Levha Kalınlığı
| Kelime: | alüminyum baklavalı kalın sac , alüminyum elmas sac levha , alüminyum baklavalı sac |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi |
| öfke: | O-H112 |
Özel Araba Kaymaz Desen Alüminyum Levha Alüminyum Alaşımlı Kabartmalı Plaka
| anahtar kelime: | Alüminyum Alaşımlı Kabartmalı Plaka , Araba Kaymaz desenli alüminyum Levha , Alüminyum Kontrollü Lev |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| alaşım: | 1050/1060/1100/3003/5005/5052/5083/3005/8011 |
Alüminyum Elmas Levha Levhalar Alüminyum Kontrol Plakası 3mm 8x4 alüminyum baklavalı kalın sac
| Ürün adı: | Alüminyum Elmas Levha Levhalar,Alüminyum Baklavalı Levha 3mm,8x4 alüminyum baklavalı kalın sac |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

