Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum circle plate ] eşleşme 331 Ürünler.
Tencere için 1050 1100 6.0mm Alüminyum Daire Sac Disk Disk
| Ürün adı: | Alüminyum Çember / Disk |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| öfke: | O-H112, T3 T8, T351-T851 |
Çap 50 Mm Alüminyum Çember 2 ila 6mm 1050 1060 3003 5052 Çin'den Üretici
| İsim: | alüminyum daire |
|---|---|
| Malzeme süreci: | Sıcak Haddelenmiş (DC) / Soğuk Haddelenmiş (CC) |
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
Lamba ve fenerler için Alüminyum Çember 1000 Serisi Alaşım Alüminyum Disk
| Alaşım: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Thickness: | 0.13-6.5mm |
1050 1060 3003 Alaşım Yapışkan Olmayan Pot Alüminyum Çemberler Yemek takımları
| Alaşım: | 1050 1060 3003 3105 3004 |
|---|---|
| Temperatör: | O, H12, H16, H18, H22, H24, H26, vb. |
| Çapraz: | 50mm-1600mm(Veya müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş) |
1xxx 3xxx 5xxx 6xxx Seri Alüminyum Baklavalı Sac Alüminyum Basamak Plakası Alüminyum Elmas Plaka
| Anahtar kelime: | 1xxx 3xxx 5xxx 8xxx serisi Alüminyum Basamak Plakası, Alüminyum Kontrol Plakası, Alüminyum Elmas Met |
|---|---|
| Marka: | Henan Yongsheng |
| Alaşım / Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
1000 Serisi 3000 Serisi Alüminyum Disk Disk Yuvarlak Alüminyum Çember
| Çiğ madde: | 1060 1100 3003 3004 5052 |
|---|---|
| öfke: | O, H12, H14, H16, H18 |
| Çapraz: | 80-1000mm |
Elmas Alüminyum Levha Alüminyum Damalı Levha Delikli Alüminyum Levha
| Kelime: | Delikli Alüminyum Levhalar , Elmas Alüminyum Levha , Alüminyum Damalı Levha |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi,3000 Serisi,5000 Serisi |
| öfke: | O-H112 |
Elmas Alüminyum Çerezli Plak 1050 1100 3003 5052 Çıkıntılı Alüminyum Yaprak
| ALLOY: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi Alüminyum Yaprak |
|---|---|
| öfke: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, özel |
Mutfak eşyaları için 3000 serisi yüksek kaliteli alüminyum daire H14
| Alloy: | 1050,1060,1070,1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 etc. |
|---|---|
| Temper: | O,H12,H14,H16,H18,H24,H32,etc |
| Diameter: | 80mm-1000mm (customer requirements) |
Alüminyum yuvarlak plaka 1050 1060 1100 250mm 350Mm 780mm H14 Mutfak malzemeleri
| Alaşım: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O, H12, H14, H16, H18, H24, H32, vb. |
| Çapraz: | 90mm-1020mm (Müşteri Gereksinimleri) |

