Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum circle plate ] eşleşme 331 Ürünler.
Alüminyum Yuvarlak Disk 1050 1060 1100 H14 Pot için Alüminyum Çember
| Adı: | Alüminyum Disk |
|---|---|
| Sınıf: | 1050 1060 1100, vb. |
| Temperatör: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
1060 Alüminyum Çember Yaprak lamba perdesine alüminyum yuvarlak plaka
| Sınıf/Alloy: | 1050, 1060, 1100, 3003, vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Kalınlığı: | 0,3-6 mm |
1050 HO Aluminum Circle Sheet Aluminium Round Plate For Cookware
| Ürün adı: | Alüminyum Yuvarlak Daire |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1060 0.55mm Kalınlığı Mutfak için Alüminyum Çember
| Alaşım: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003 vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O, H12, H14, H16, H18, H24, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,13 mm—6,5 mm |
1xxx To 8xxx H26 Mutfak Gereçleri İçin Alüminyum Yuvarlak Daire
| Ürün adı: | Alüminyum Yuvarlak Daire |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Pan Non Stick için 25mm 30mm Yuvarlak Disk 1050ho A3003 Alüminyum Levha Pan Alüminyum Çember
| Ürün adı: | tava yapışmaz için alüminyum daire , 3003 alüminyum daire , 1050ho alüminyum daire alüminyum |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
5005 5052 5083 Alüminyum Çember Diskler Yuvarlak Plak Alüminyum Wafer
| Alaşım: | 5005 5052 5083 |
|---|---|
| Temperatör: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Çapraz: | 80-1000mm |
HO Alüminyum Çember Plakası
| alaşım: | 1000series-8000series |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0,5 mm - 6,5 mm |
0.5mm ila 6.0mm 8011 H12 H14 Alüminyum Çember Boşlukları
| Ürün adı: | Alüminyum Disk |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Tencere için Derin Çekme 3003 Alüminyum Daire Boşlukları
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

