Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum circle plate ] eşleşme 331 Ürünler.
Alüminyum Çekici Plakası 3000 Serisi Çıkartılmış Alüminyum Elmas Plakası 5754 5052 5083 Alüminyum Çıkış Plakası
| Ürün Adı: | 1060 Alüminyum Basamak Plakası,H34 Alüminyum Basamak Plakası,5754 5052 5083 H34 Alüminyum Basamak Pl |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| Öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
Denizcilik sınıfı 5052 3003 H14 Stucco Alüminyum Elmas Plaka Yaprak Elmas Çizilmiş Alüminyum Yaprak
| Ürün Adı: | Alüminyum Elmas Plaka Sac |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Çift Elmas Alüminyum Şerit Örgü Levha Siyah Alüminyum Elmas Levha Levhaları
| Anahtar kelime: | Çift Elmas Alüminyum Şerit Örgü Levha , Alüminyum Damalı Plaka , Siyah Alüminyum Elmas Plaka Levhala |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| Öfke: | O - H112 |
5.0mm Kabartmalı Alüminyum Levha 5052 3000 Serisi Alüminyum Elmas Plaka Levhalar
| Ürün adı: | alüminyum baklavalı sac, 5 bar alüminyum sırt plakası, 2mm alüminyum baklavalı sac |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
0.25mm 0.35mm Alüminyum Elmas Levha Levha T351 T851 Sıva Kabartmalı Alüminyum Levha
| Ürün Adı: | Alüminyum Elmas Plaka Sac |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
SGS 1xxx 3xxx 5xxx 8xxx Serisi Alüminyum Elmas Levha Levhalar kabartmalı alüminyum levha
| Ürün Adı: | Elmas Kabartmalı Alüminyum |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Ön Boyalı Alüminyum Rulo Renk Kaplı Alüminyum Rulo Boyalı Alüminyum Levha Levha
| anahtar kelime: | Ön Boyalı Alüminyum Rulo , Renkli Kaplı Alüminyum Rulo , Boyalı Alüminyum Levha Levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
1100 1050 1060 3003 3004 Alüminyum Yuvarlak Disk Daire Plaka Kaplı Alüminyum Çember Tencere Gereçleri için
| anahtar kelime: | kaplamalı Alüminyum Çember , mutfak eşyaları için alüminyum daire , alüminyum daire diski |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
5052 Alüminyum Levha Levha Alüminyum Kalın Levha Tekne İçin Deniz Sınıfı Alüminyum Levha
| Kelime: | alüminyum kalın levha, alüminyum levha levha 5052, deniz sınıfı alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Levha Levha 5mm 12mm Alüminyum Levha Levha 3003 Alüminyum Levha
| Kelime: | alüminyum levha 3003 , 12 mm alüminyum levha , alüminyum levha levha 5 mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

