Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum circle plate ] eşleşme 331 Ürünler.
Değirmen Finish Eloksallı Alüminyum Daire Plakası 10 İnç 1mm
| Ürün adı: | Alüminyum Çember / Disk |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| öfke: | O-H112, T3 T8, T351-T851 |
1100 1050 6061 T6 Tencere Tencere için Yapışmaz Alüminyum Daire Plaka
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Özelleştirilmiş Alüminyum Sac Çember 80mm ila 1000mm Alüminyum Çember Plakası
| Ürün adı: | Alüminyum Yuvarlak Daire |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
80 ila 1000 mm çapında Alüminyum Çember 0.13 ila 6.5 mm 3003 Çin'den üreticisi
| Anahtar Kelime: | 3003 alüminyum daire, 3003 alüminyum disk, 240 mm Alüminyum Daire |
|---|---|
| Malzeme süreci: | Sıcak Haddelenmiş (DC) / Soğuk Haddelenmiş (CC) |
| Yüzey işlemi: | Kaplamalı, Değirmen Bitmiş |
0.6mm Kalın 50mm Dia H32 Alaşımlı Alüminyum Daire Sayfası
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1100 1050 1060 3003 3105 Parlatma Alüminyum Disk Daire Plaka Tencere için Alüminyum Disk
| Ürün adı: | alüminyum daire 3003 , 1060 alüminyum daire disk , alüminyum daire yuvarlak alüminyum levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
Mill Finish 0.36mm 6mm Alüminyum Çember Plaka 1000mm Çap
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum-1060-H18 Daire Alüminyum Disk Daire Plakaları 1100 1050 3003 Pan Tencere için Alüminyum Çember
| anahtar kelime: | Tava için Alüminyum Çember, Tencere için Alüminyum Çember, Alüminyum-1060-H18 Çember |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
| Sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |
Mutfak 0.3mm 0.4mm 0.5mm T4 T8 Alüminyum Çember Plaka
| Ürün adı: | Alüminyum Disk |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Çember Disk Plaka 1100 1050 1060 3003 5052 Tencere Tava Tencere Gereçleri için Alüminyum Çember
| anahtar kelime: | alüminyum daire , alüminyum daire disk , 1100 alüminyum daire |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |

