Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum alloy plate ] eşleşme 586 Ürünler.
Derin Çekme Alüminyum Çember Plakası
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Yüksek Hassasiyetli Renk Kaplı Alüminyum Bobin PE PVDF Alüminyum Alaşımlı Bobin
| anahtar kelime: | Kaplamalı Alüminyum Rulo, PE Renkli Kaplı Alüminyum Rulo, Pvdf Alüminyum Boya Kaplı Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
1/1.5/1.75/2/1.2/2.5mm Alüminyum Çember Plakası Yuvarlak 1060 O Alüminyum Disk
| Malzeme: | 1000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O, H12, H14, H18, H24, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0.3-10.0mm, müşteri isteği olarak |
5052 h32 Alüminyum Alaşımlı Rulo 3003 Alüminyum Rulo 1060 1100 Alüminyum Oluk Rulosu
| Kelime: | 5052 h32 Alüminyum Alaşımlı Rulolar , alüminyum rulo , oluk için alüminyum bobin |
|---|---|
| Ödeme şartları: | L / C, D / A, D / P, T / T, Batı Birliği, Money Gram, vb. |
| sertifika: | ISO, ROHS |
5005 Alüminyum Ayırma Şeridi 8000 Serisi Alüminyum Alaşımlı Şerit
| İsim: | Alüminyum Şerit |
|---|---|
| Anavatan:: | Çin |
| Marka adı: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
3003 Alüminyum Alaşımlı Disk Mutfak Gereçleri Çemberleri 80 - 1000mm
| Kalınlık: | 0,13-6,5 mm |
|---|---|
| Çap: | 80-1000mm |
| Yüzey işleme: | Eloksal, Parlatma, Kaplama vb. |
3mm 4mm 1100 3003 5083 6061 Ayna cilalı yansıtıcı embossed alüminyum döşeme plağı çerezli
| Adı: | cilalı ayna |
|---|---|
| Alaşım: | 1100/1050/1060/3003/3004/3005/5005/6061, vb. |
| Temperatör: | O H12 H14 H16 H18 H19 H24 H32 T6, vb. |
5005 Alüminyum Bölme Şeridi 8000 Serisi Alüminyum Alaşımlı Şerit 6.5mm
| İsim: | Alüminyum Şerit |
|---|---|
| Anavatan:: | Çin |
| Marka adı: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
Paslanmaz 1100 Alüminyum Alaşımlı Daire Diskleri 80 - 1000mm Kalınlık 0.1mm
| Başvuru: | Tencere, Tava, Fritöz vb. |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Çap: | 80-1000mm |
Alüminyum Tek kullanımlık tepsisi Alüminyum folyo plaka Uzunluklu yuvarlak kare şekli
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen, yuvarlak, kare vb. |
| Renk: | Gümüş |

