Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum alloy plate ] eşleşme 541 Ürünler.
1050 1060 1100 3003 5005 5052 5754 5083 6061 6063 7075 Alüminyum Levha Levha Bobin Şerit Folyo Rulo
| anahtar kelime: | 3003 Alüminyum Levha Levha , 5005 Alüminyum Levha , alüminyum levha rulosu |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1050 Alüminyum Alaşımlı Rulo 2mm 5mm Kalınlık Rulo Sac
| anahtar kelime: | 1050 Alüminyum Bobin,2mm-5mm Alüminyum Bobin Fiyatı, |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| öfke: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
3003 Alüminyum Baklavalı Sac Levha 5754 Kabartmalı Alüminyum Yüzeyli Kaydırmaz Merdivenler İçin
| Anahtar kelime: | 3003 Kabartmalı Alüminyum Levha, 3003 Kabartmalı Levha, Kaymaz Merdivenler İçin Alüminyum Levha |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Öfke: | O-H112 |
5052 Alüminyum Alaşımlı Sac Şerit Alüminyum Bobinler 0.1mm 6.5mm
| anahtar kelime: | 5052 Alüminyum Rulo Ruloları,5052 Alüminyum Rulo Rulo Fiyatı, 5052 Alüminyum Rulo Üreticisi |
|---|---|
| sertifika: | ISO, RoHS |
| Toleranslar: | Müşterinin ihtiyacına göre |
Özel 5 Bar Şablon 0.8*1220*2440 Asansör zemini için Alüminyum Çerezli Plak 3003 5754 Rezil Yaprak
| Alaşım / Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
|---|---|
| Öfke: | O - H112 |
| İşleme: | Kesme, bükme, delme, vb. |
3003 6061 Alüminyum Baklavalı Plaka Alüminyum Elmas Desenli Yüzeyli Plaka 5 Bar Kabartmalı Kaymaz Desenli Elmas Levha
| Seviye: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112 |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
1 4 Alüminyum Elmas Plaka 18 X 36 Inch 6061 - T6 Alüminyum Plaka
| Alaşım kalitesi: | 6061 |
|---|---|
| Temperatör: | T4, T8, T112 vb. |
| Kalınlığı: | 0,12-1,2 mm |
1050 3003 4 x 8 alüminyum elmas levhalar katlanmış alüminyum folyolar öncelikle kayma karşıtı ve dekoratif malzemeler olarak kullanılır.
| Ürün Adı: | Alüminyum Elmas Plaka Sac |
|---|---|
| Alaşım: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Öfke: | O-H112 |
5 Bar Alüminyum Ekoseli Plaka Desenli Alüminyum Levha AA1100 Asansör Zemini için Alüminyum Baklavalı Levha
| Anahtar kelime: | Desenli Alüminyum Levha, Asansör için Alüminyum Damalı Plaka, 5 Bar Alüminyum Checker Plater Zemin, |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Öfke: | O - H112 |
AA1100 3mm Alüminyum Baklavalı Sac Levha 5052 5754 6061 6063 7075 Kabartmalı Alüminyum Elmas Plaka
| Anahtar kelime: | Alüminyum Elmas Plaka Sac |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Öfke: | O - H112 |

