Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum alloy plate ] eşleşme 541 Ürünler.
Alüminyum elmas plaka 5052 Çıkıntılı alüminyum plaka 8 x 4 Alüminyum döşeme plaka
| Ürün Adı: | 5052 Elmas Plak Alüminyum 8 x 4 Alüminyum Yaprak Alüminyum Çaprak Plak |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi,3000 Serisi, 5000 Serisi |
| Öfke: | O-H112 |
5052 H32 1060 H24 Al Çıkıntılı Alüminyum 3003 H14 Alüminyum Çerezli Plak
| Sınıf: | 1100 3003 5052 5754 |
|---|---|
| Türü: | Plaka |
| Temperatör: | O-H112 |
1000 Serisi Yansıtıcı Alüminyum Çerezli Plak Mirror Alüminyum Elmas Plak Bobin
| Menşe yeri: | Henan, Çin |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-25 gün |
| Türü: | Plaka veya sarmal |
5052 Alüminyum Levha Levha Alüminyum Kalın Levha Tekne İçin Deniz Sınıfı Alüminyum Levha
| Kelime: | alüminyum kalın levha, alüminyum levha levha 5052, deniz sınıfı alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
12mm 20mm Kalın Alüminyum Levha Alüminyum Kalın Levha 6061-T6 Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | 6061-t6 alüminyum levha , alüminyum kalın levha , alüminyum levha 20 mm kalınlığında |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
7075 Alüminyum Levha Alüminyum Alaşımları 7075 T651 Gemi Alt Plakası
| anahtar kelime: | 7075 Alüminyum Levha , Alüminyum Alaşımları 7075 , 7075 T651 Gemi Alt Plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Başvuru: | çatı, tavan, kaplama, oluk, cephe duvarı vb. |
Alüminyum Levha Levha 5mm 12mm Alüminyum Levha Levha 3003 Alüminyum Levha
| Kelime: | alüminyum levha 3003 , 12 mm alüminyum levha , alüminyum levha levha 5 mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5052 3000 Serisi 5 bar alüminyum eşik plakası 2mm alüminyum baklavalı kalın sac
| Ürün adı: | alüminyum baklavalı sac, 5 bar alüminyum sırt plakası, 2mm alüminyum baklavalı sac |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
alüminyum eşik plakası alüminyum baklavalı kalın sac Portakal Kabuğu Alüminyum Levha
| Kelime: | Alüminyum Sırt Plakası , Alüminyum Kontrol Plakası , Portakal Kabuğu Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Sac Levha 5052 Alüminyum Sac 0.7mm Özel Alüminyum Sac
| Kelime: | alüminyum sac özel , alüminyum sac 0.7mm , alüminyum sac levha 5052 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

