Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ aluminum alloy plate ] eşleşme 586 Ürünler.
5052 H34 Alüminyum Alaşımlı Levhalar H32 H14 Hassas İşleme
| anahtar kelime: | 5052 Alüminyum Levha,H34 alüminyum levha,H32 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
350mm Alüminyum Sac Levha Metal 1050 1070 3105 5052 O H12 H15 H16 H18 H24
| anahtar kelime: | H12 Alüminyum Levha,H24 alüminyum levha,1070 alüminyum levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
| öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
5A06 Eloksallı Alüminyum Alaşımlı Sac Levha H112 5083 5052 5059
| Yüzey: | Kaplanmış |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.2mm-20mm |
| Alaşım: | 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 8011,vb. |
Çerezli Plak Alüminyum Yaprak Fiyat 1000 3000 5000 Serisi Alüminyum Elmas Plak
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Alaşım: | 1 3 5 6 Serisi |
| Öfke: | O-H22 |
0.1mm Alüminyum Alaşımlı Şerit 1050 1060 1070 1100 3A21 3003
| Yüzey işleme: | Mill Finish, Eloksal, Toz Boya, Fırçalama, Parlatma, Kumlama, Vb. |
|---|---|
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
| Hata payı: | ±0,02 mm |
Anidizasyonlu Alüminyum Yaprak Bobin Alüminyum Alaşım Lekelenmiş Gümüş Renkli Alüminyum
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| ALLOY: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 6082, 8011, vb. |
| Kalınlık: | 0,1-30 mm |
1mm 3mm 10mm 35 mm Kalın 7075 Alaşımlı Uçak Sınıfı Havacılık/Üretim Uçakları için Alüminyum Levha/Plaka
| anahtar kelime: | Deniz Sınıfı Alüminyum Levha , 5083 Alüminyum Levha , Tekne Gemi İnşası için Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Seviye: | A5052,A5005,A5083,A5754 |
6061 6082 t6 Alüminyum Sac 6mm 25mm Süper Duralumin 6063 t651 Alüminyum Levha
| Anahtar Kelime: | Alüminyum Levha, alüminyum levha 6061, alüminyum levha levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alüminyum alaşımı: | 6061, 6063 |
SGS Sertifikalı Alaşım 5005 5052 5754 5083 6061 6063 T6 Alüminyum plaka levhaları Otomobil ve Otomobil Üretiminde Kullanılan Metal
| Alaşım: | 1000, 3000, 5000, 6000 Serisi |
|---|---|
| Alaşım ya da değil: | Alaşım mı |
| Yüzey İşlem: | Değirmen kaplaması |

