Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum foil container ] eşleşme 255 Ürünler.
3003 3004 3105 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo 38 Mikron 300mm Alüminyum Folyo 12x1000
| Anahtar Kelime: | Alüminyum Folyo Rulo Jumbo,alüminyum folyo 38 mikron |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Gıda Ambalajı için 35 Mikron Alüminyum Folyo Rulo 1235 18 İnç Geniş Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | Ambalaj için Alüminyum Folyo Ruloları, Alüminyum Folyo 35 Mikron, 1235 Alüminyum Folyo 215 mm |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
0.018x300mm Alüminyum Folyo Dolap 100m Folyo Rulo Mutfak Yiyecekleri
| Alloy: | 8011 3003 3004 |
|---|---|
| Temper: | O, H14, H18, H24, H28, etc |
| Thickness: | 18mic |
0.1 ila 0.2 mm yüksek kaliteli kalınlıkta alüminyum folyo, gıda ambalajı bina güzelleştirmesi için kullanılabilir
| Alloy: | 1060, 1235, 8011, 8021, 8079, etc |
|---|---|
| Temper: | O, H14, H22, H24, etc |
| Thcikness: | 0.1-0.2mm |
Tepsi Değirmeni Finish için Toptan 8-50 Mic Alüminyum Folyo Rulo 1050
| anahtar kelime: | Alüminyum tepsi için Alüminyum Folyo Ruloları, Alüminyum Folyo 8 Mikron, 1050 Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
Alüminyum folyo yağ engelleyici katlanabilir mutfak soba yağ engelleyici
| Ürün Adı: | Alüminyum Folyo Yağ Engelleyici |
|---|---|
| Boyut: | 32,5x84cm |
| Kalınlığı: | 0,06 mm |
Alüminyum folyo öğle yemeği kutusu kırışık embossing O Temperatör kalınlığı >0.05mm
| Yüzey Tedavisi: | Alüminyum Doğal Renk (İşlemsiz), Baskı, Renklendirme, Kaplama, Laminasyon |
|---|---|
| Yükseklik: | ≤120mm |
| Genişliği: | 30-600mm |
Derin Ağır - görev Tek kullanımlık ve kullanışlı Yarım Boyutlu Buhar Masası Alüminyum Folyo Pan
| Malzeme: | %99 Saf Alüminyum Folyo |
|---|---|
| ALLOY: | 3003, 3004, 8011 vb. |
| Türü: | Dikdörtgen |
Burger Folyo Alüminyum Folyo Eğimli Altıgon Bal Arısı Kağıdı Burger Sargısı
| Malzeme: | Alüminyum Folyo ve Kağıt |
|---|---|
| Kalınlığı: | Saf Alüminyum folyo kalınlığı 7mic + 25/30/35/40gsm gıda kalitesi kağıt |
| Alaşım: | 8011 |
Metal Yapı Alüminyum Folyo Rulo 3003 H46 Alüminyum Folyo Büyük Rulo
| anahtar kelime: | 3003 Alüminyum Folyo Rulosu, H46 Alüminyum Folyo, Metal Yapı alüminyum folyo rulosu |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Genişlik: | 10mm ~ 1500mm |

