Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum foil container ] eşleşme 255 Ürünler.
Piknik Alüminyum folyo kavanozları çıkartma kapaklı tek kullanımlık teneke folyo kavanozu
| Malzeme: | Alüminyum folyo 3003, 3004, 8011, vb. |
|---|---|
| Boyut: | 8.25X5.11X3.07 inç |
| Kapasite: | 1000ML |
990/1400/2270ml Türkiye Balık ızgara tava Tek kullanımlık oval alüminyum folyo tepsisi Sığ tava kızarmış balık konteyneri
| Malzeme: | 3003 3004 8011 alüminyum folyo |
|---|---|
| Şekli: | Yuvarlak Oval Şekli Alüminyum Folyo Tabağı |
| Çapraz: | 255mm/345mm/430mm/545mm |
200 Sq Ft Alüminyum folyo 0.014mm X 30cm X 61m folyo rulo sargıları
| Malzeme: | 8011 alüminyum folyo |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0.006mm (6mikron) - 0.2mm (200mikron) |
| Genişliği: | 120- 1500 mm (tolerans:± 1,0 mm) |
8006 7 - 60 Mikron Alüminyum Jumbo Roll Fast Food için Ev Alüminyum Folyo
| Alaşım: | 8006 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0.007-0.06mm |
Yüksek Dyne Değeri Lityum Pil Pozitif Elektrot için 12-16um Alüminyum Folyo
| Ürün Adı: | Yüksek Dyne Değerli Pil Folyosu |
|---|---|
| Alaşım: | 1050 1060 1100 1235 |
| Temperatör: | O, H14, H18, H22, H24 |
Kaplama Alüminyum folyo 200 metrekare alüminyum kağıt Ev içi ambalaj folyo
| Malzeme: | Alüminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım: | 8011 3003 |
| Kalınlığı: | 0,006-0,2 mm |
Alev Geri Dayanıklı Yağa Karşılıklı Gümüş / Altın Çıkartılmış Alüminyum Folyo Seri 1000 3000 8000
| Alaşım Serisi: | 1000, 3000, 5000, 8000 |
|---|---|
| öfke: | H22, H24, H26 |
| Kalınlığı: | 0,006-0,2 mm |
1lb alüminyum folyo kapaklı küçük teneke folyo ekmek tavaları
| Alaşım: | 3003, 3004, 8011 vb. |
|---|---|
| Boyut: | 6,1x3,75x2 inç |
| Kapasite: | 15 oz |
18mic * 15cm Pop Up Alüminyum folyo yaprakları Özel Paketleme Kutusu ile Çıkartılmış
| Alloy: | 8011 Aluminum |
|---|---|
| Thickness: | 13-20mic |
| Type: | Sheets |
Gıda Sınıfı 8011 3003 Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Fiyat Almunium Folyo Rulo Alüminyum Folyo Kağıdı
| anahtar kelime: | alüminyum folyo rulosu alüminyum folyo kağıdı, gıda sınıfı 8011 3003 alüminyum folyo jumbo rulo fiya |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |

