Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum foil container ] eşleşme 255 Ürünler.
Alüminyum folyo öğle yemeği kutusu çizimlere göre özelleştirilmiştir Temperatörü >0.05mm Kalınlığı
| Çiğ madde: | 3003 3004 8011 |
|---|---|
| öfke: | Ö |
| şekli: | Yuvarlak/Çok dereceli/Dikdörtgen/Oval/Özel |
Fırın ve pişirme için büyük taç oval kızartma alüminyum folyo tavası
| Açıklama: | Büyük Folyo Taçlı Oval Kavurma Makinesi |
|---|---|
| Boyutlarda En Üst: | 440x350mm |
| Alt Ölçüler: | 355x265mm |
Çift sıfır alüminyum folyo 0.006 ila 0.009 mm gıda sınıfı ilaç ambalajlama yüksek bariyerli nem geçirmez fabrika doğrudan
| Alaşım: | 1235, 8011, vb. |
|---|---|
| Temper: | O, vb. |
| Thcikness: | 0.006-0.009mm |
5 \ 6 Serisi Alüminyum Folyo Ruloları Ev Endüstriyel Bant Folyo 1600mm
| İsim: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (Müşteri gereksinimlerine göre) |
Altın renkli kaplı alüminyum folyo için alüminyum folyo yemek kutusu, yüksek sıcaklığa dayanıklı, yırtılma dayanıklı, giyim dayanıklı 0.022 6.5mm
| Alaşım: | 1014, 8011, vb. |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, T3-T8, vb. |
| Kalınlığı: | 0.022-6.5mm |
Sıcak ve Soğuk Dörtgen Alüminyum Lasanya Tepsisi Tek kullanımlık Alüminyum Folyo Lasanya Tepsisi
| Malzeme: | %99 Saf Gıda Sınıfı Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Alaşım: | 3003 3004 8011 |
| Topla.: | 429x319mm |
300ml Tek kullanımlık alüminyum folyo tavuk, dikdörtgen yiyecek paketleri kapaklı teneke folyo konteyneri
| Adı: | 300ml Tek kullanımlık alüminyum folyo tava dikdörtgen paket servisi |
|---|---|
| Boyut: | 130x100x42mm |
| Ağırlık: | 3G ila 12g |
Ev Foliyası Alüminyum Rulo Alüminyum Foliyasında Gıda Kaliteli Ağır Hizmetli Kağıt
| Anahtar Kelime: | Alüminyum Folyo Rulo Jumbo,alüminyum folyo 38 mikron |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Temperatör: | O ~ H112 |
Foliya Gıda Paketleme Alüminyum Foliya Tepsisi Gümüş PET Dörtgen Kabul Edildi
| Raw Material: | Aluminum Foil 8011 |
|---|---|
| Shape: | Rectangle |
| Color: | Silver |
8079 8006 Kağıt Alüminyum Folyo Jumbo Gıda Ambalajı 11 Mikron 35 Mikron Alüminyum Folyo Jumbo Rulo
| Anahtar kelime: | Kağıt Alüminyum Folyo,35 Mikron Alüminyum Folyo,Alüminyum Folyo 1235 Jumbo Roll Gıda Ambalajı |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |

