Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum foil container ] eşleşme 255 Ürünler.
Tek kullanımlık öğle yemeği kutusu kırışıklık - ücretsiz kapak alüminyum folyo götürülebilir ambalaj kutusu
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,03-0,2 mm |
| Renk: | Gümüş, altın, özelleştirilmiş |
10x13 inç yarım boyutlu derin alıcı dikdörtgen alüminyum folyo tava
| Adı: | 3500ml Yarım Boyutlu Alüminyum Folyo Tencere |
|---|---|
| Uzunluk: | 325mm |
| Genişliği: | 262mm |
Dörtgen tek kullanımlık alüminyum folyo paketleme kutusu kapaklı pizza tavlası buharlı masa
| Marka adı: | Yongsheng Aluminum |
|---|---|
| Çiğ madde: | 8011 Alüminyum Folyo |
| Şekli: | Dikdörtgen |
Derin tabak Alüminyum folyo tavuklar Ev eşyaları çamaşırları
| Ürün Adı: | Tam büyüklükte buharlı masa tencereleri |
|---|---|
| Şekli: | Yuvarlak / dikdörtgen / oval / özel |
| Türleri: | Tepsi/Tabak/Kase/Tava/Kutu/Tabak |
8.6 x 6.6 inç derin tavuk tek kullanımlık alıcı alüminyum folyo konteyner tepsisi
| Adı: | Dikdörtgen Alüminyum Folyo Kap |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Uzunluk: | 8.66 inç. |
Alüminyum folyo Gıda Konteyneri Dikdörtgen Alüminyum Ekmek Pişirme Folyo Taşı
| Alaşım: | 8011 3003 |
|---|---|
| Örnek: | Özgür |
| Sınıf: | Gıda sınıfı |
Alüminyum folyo pişirme tepsisi Tek kullanımlık fast food kutusu götürülebilir kap
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
|---|---|
| Alaşım: | 8011 |
| Ürün Adı: | Alüminyum Folyo Fırın Tepsisi |
Uzunluğu 30-600mm Alüminyum folyo öğle yemeği kutusu >0.05mm Kalınlığı İhtiyaçlar için Mükemmel
| Örnek: | Özgür |
|---|---|
| Yükseklik: | ≤120mm |
| Malzeme: | 3003 3004 8011 vb. |
Alüminyum folyo tepsisi plaka folyo tencereleri gıda ambalajı için kap
| Çiğ madde: | 3003/8011 |
|---|---|
| Temperatör: | Ç, H14 |
| Kalınlığı: | 0,015-0,2 mm |
9x9x2 kare alüminyum folyo tavukları pişirme teneke folyo hava kızartma kapları
| Adı: | 9x9 Kare Alüminyum Folyo Tavalar |
|---|---|
| Malzeme: | 8011 alüminyum folyo |
| Boyut: | 230x230x4,7cm |

