Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 8011 aluminum foil container ] eşleşme 255 Ürünler.
Ev / Tıbbi 0.006 - 0.2mm H112 için Endüstriyel Alüminyum Folyo Ruloları
| İsim: | Alüminyum Folyo Ruloları |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Genişlik: | 10mm ~ 1500mm |
Gıda Ambalajı İçin Gıda Sınıfı Alüminyum Kağıt Folyo Levhalar Alüminyum Folyo Rulo Alüminyum Folyo
| anahtar kelime: | alüminyum folyo rulo , alüminyum kağıt folyo , Gıda Ambalajı için Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
3004 5052 8006 Endüstriyel Alüminyum Folyo Rulo Toptan 0.2mm
| anahtar kelime: | 3004 Alüminyum Folyo, Endüstriyel Alüminyum Folyo Rulosu, 5052 alüminyum folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
8 - 50 Mic Gümüş Alüminyum Folyo Rulo 1/3/5/8 Serisi Gıda Sınıfı
| İsim: | Alüminyum Folyo Rulosu |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Alüminyum Folyo Pans 21x13 Tam Boy Steam Pans Alüminyum Folyo Platerler
| Adı: | Dikdörtgen Folyo Kaplar |
|---|---|
| Malzeme: | Aliminyum folyo |
| Alaşım: | 8011 3003 3004 |
20x13 " büyük folyo tava tek kullanımlık götürülebilir derin tekrar kullanılabilir alüminyum folyo konteyner tepsisi
| Adı: | Parti için Alüminyum Folyo Buharda Pişirilebilen Tava |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen |
| Kapasite: | 850ml |
8011 Alloy 0.02mm Fırın Gıda Konteyneri için Yüksek Hız Dayanıklı Alüminyum Folyo Rulo
| Alaşım: | 1235, 1145, 8011, 8021, 8079, vb. |
|---|---|
| Temper: | O, h18 |
| Kalınlık: | 0,006-0,2 mm |
8011 Ev Tipi Alüminyum Folyo Paket Çanta Folyo Alüminyum Folyo Jumbo Rulo Gıda Kullanımı
| Alaşım: | 1235, 1145, 8011, 8021, 8079, vb. |
|---|---|
| Temper: | O, h18 |
| Kalınlık: | 0.004-0.2mm |
Güvenli Gıda Paketleri için 6-20 Mikron Alüminyum Folyo Rulo 8011 Alaşım
| Marka: | Henan Yongsheng |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Alaşım Tipi: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
1000 8000 serisi gıda ambalaj alüminyum folyo 0,006 ila 0,009mm
| Alaşım: | 1235, 8011, 8079, vb. |
|---|---|
| Temper: | O, vb. |
| Kalınlık: | 0.006-0.009mm |

