Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 3003 embossed aluminum plate ] eşleşme 387 Ürünler.
Sıva Kabartmalı Alüminyum Levha Sac Alüminyum Checker Plate 5005 H34 Alüminyum Elmas Levha
| anahtar kelime: | Sıva Kabartmalı Alüminyum Levha , Alüminyum Kontrol Plakası , 5005 H34 Alüminyum Elmas Plaka |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Desen Boyutu: | özelleştirilmiş |
3003 Alüminyum Baklavalı Sac Levha 5754 Kabartmalı Alüminyum Yüzeyli Kaydırmaz Merdivenler İçin
| Anahtar kelime: | 3003 Kabartmalı Alüminyum Levha, 3003 Kabartmalı Levha, Kaymaz Merdivenler İçin Alüminyum Levha |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Öfke: | O-H112 |
Kabartmalı Elmas Alüminyum Levha 5754 5052 Alüminyum Baklavalı Levha 1050 3003 Kabartmalı Alüminyum Rulo
| Anahtar kelime: | kabartmalı elmas alüminyum levha, Alüminyum Damalı Plaka |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000-8000 serisi |
| Öfke: | O - H112 |
Alüminyum Elmas Levha Levhalar Alüminyum Kontrol Plakası 3mm 8x4 alüminyum baklavalı kalın sac
| Ürün adı: | Alüminyum Elmas Levha Levhalar,Alüminyum Baklavalı Levha 3mm,8x4 alüminyum baklavalı kalın sac |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Kabartmalı Alüminyum Levha Fiyatı 1060 H24 3003 5052 Damalı Kabartmalı Alüminyum Levha
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,5 mm-10 mm |
| Uzunluk: | gereksinimlerinize göre |
1050 1060 1100 3003 5083 6061 Tencere ve Işıklar İçin Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | 1050 1060 1100 3003 Alüminyum Levha, Tencere ve Işıklar İçin Alüminyum Levha, 5083 6061 Alüminyum Le |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
1100 1060 3003 3105 1.2mm 2mm 3mm Kalınlığında Alüminyum Levhalar Trafik İşaretleri İçin Levhalar
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003 h14,3105 alüminyum levha,16mm kalınlığında alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Alüminyum Levha Levha 5mm 12mm Alüminyum Levha Levha 3003 Alüminyum Levha
| Kelime: | alüminyum levha 3003 , 12 mm alüminyum levha , alüminyum levha levha 5 mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
5052 H32 1060 H24 Al Çıkıntılı Alüminyum 3003 H14 Alüminyum Çerezli Plak
| Sınıf: | 1100 3003 5052 5754 |
|---|---|
| Türü: | Plaka |
| Temperatör: | O-H112 |
3105 3003 H14 Alüminyum Levha Levha 1.2mm 4mm 7mm 16mm Kalınlığında Alüminyum Levha Trafik İşaretleri İçin
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003 h14 , 3105 alüminyum levha , trafik işaretleri için alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |

