Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 3003 embossed aluminum plate ] eşleşme 387 Ürünler.
1mm 1.3mm Yüksek Yansıtıcı Parlak Ayna Alüminyum Levha Bobin Rulo Reflektör Alüminyum Levha
| Ürün adı: | cilalı alüminyum ayna levhası , alüminyum levha 1mm ayna , aydınlatma için reflektör alüminyum levha |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| öfke: | O-H112 |
1050 3003 4 x 8 alüminyum elmas levhalar katlanmış alüminyum folyolar öncelikle kayma karşıtı ve dekoratif malzemeler olarak kullanılır.
| Ürün Adı: | Alüminyum Elmas Plaka Sac |
|---|---|
| Alaşım: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Öfke: | O-H112 |
3mm 4mm 1100 3003 5083 6061 Ayna cilalı yansıtıcı embossed alüminyum döşeme plağı çerezli
| Adı: | cilalı ayna |
|---|---|
| Alaşım: | 1100/1050/1060/3003/3004/3005/5005/6061, vb. |
| Temperatör: | O H12 H14 H16 H18 H19 H24 H32 T6, vb. |
Eloksallı Alüminyum Levha İmalatı 4mm 6mm 1060 3003 5083 6061 Alüminyum Levha
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.2mm-20mm |
| Uzunluk: | 1-12M veya özelleştirilmiş |
Yuvarlak Alüminyum Plaka 3003 DC Alüminyum Çember Aşçılık malzemeleri yapımı için
| Alaşım: | 3003 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Çapraz: | 80-1000mm |
Alüminyum Elmas Fasulye Deseni Çekilmiş 3003 5052 Alüminyum Plakası
| Ürün Adı: | Alüminyum Elmas Damalı Plaka |
|---|---|
| Alaşım: | 1050 1060 1100 1070 3003 5052 |
| Öfke: | O H18 H22 H24 H26 |
1mm 0.5mm Kalınlık Çatı Sayfası Alüminyum Alaşımlı 1050 1100 3003 3105 Çatı İçin Alüminyum Levha
| anahtar kelime: | çatı sacı alüminyum , 3105 alüminyum levha , alüminyum 3003 alaşımı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
0.7mm Alüminyum Oluk Bobin 1050 1060 1070 1100 3003 iniş çıkışlı Alüminyum Bobin
| Anahtar Kelime: | alüminyum bobin oluğu, alüminyum bobin 3003, alüminyum levha 0.7mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1100 H22 Alüminyum Baklava Desenli Levha 1600mm Alüminyum Baklava Desenli Rulo/Bobin
| Ürün Adı: | Alüminyum Baklavalı Plaka , Alüminyum Baklavalı Plaka Levha , Alüminyum Elmas Plaka Döşeme |
|---|---|
| Marka: | Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım / Sınıf: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
Elmas Alüminyum Çerezli Plak 1050 1100 3003 5052 Çıkıntılı Alüminyum Yaprak
| ALLOY: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi Alüminyum Yaprak |
|---|---|
| öfke: | O-H112, vb |
| Kalınlığı: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, özel |

