Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 3003 embossed aluminum plate ] eşleşme 387 Ürünler.
1000 3000 serisi yüksek kaliteli alüminyum levha, ev aletleri için uygundur, özelleştirilebilir
| Alaşım: | 1000,3000 Serisi |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112 |
| Genişliği: | 20-3000mm, vb. |
Esnek Boru Bobini 1.0mm Alüminyum Bölücü Şerit İçin 3003 HO Alüminyum Şerit
| alaşım: | 1000 serisi-8000 serisi |
|---|---|
| öfke: | O-H112,T3-T8 |
| Kalınlık: | 0.13mm-6.5mm |
Alüminyum 7075 T6 5083 Alüminyum Levha 6063 6061 Alüminyum Levha
| Kelime: | alüminyum 7075 t6,5083 alüminyum levha,6061 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Eloksallı Alüminyum Levha Levha 1060 1100 3003 5083 6061 1000mm
| Genişlik: | 1000mm-1500mm |
|---|---|
| sertifika: | ISO, SGS, BV |
| öfke: | Ö, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
Alüminyum Levha 1060 1100 3003 5052 2mm 3mm 4mm Alüminyum Plaka Tavan Levhası İçin
| Anahtar kelime: | Alüminyum Levha |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Kalınlık: | 0.15-200mm Özelleştirilmiş |
5.0mm Kabartmalı Alüminyum Levha 5052 3000 Serisi Alüminyum Elmas Plaka Levhalar
| Ürün adı: | alüminyum baklavalı sac, 5 bar alüminyum sırt plakası, 2mm alüminyum baklavalı sac |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
0.25mm 0.35mm Alüminyum Elmas Levha Levha T351 T851 Sıva Kabartmalı Alüminyum Levha
| Ürün Adı: | Alüminyum Elmas Plaka Sac |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1060 1070 PE PVDF Kaplama Elmas Portakal Kabuğu Sıva Kabartmalı Alüminyum Rulo
| Alaşım / Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
|---|---|
| Öfke: | O - H112 |
| Kalınlık: | 0,15 mm-5,0 mm |
3mm Kabartmalı Alüminyum Levha 8x4 Alüminyum Damalı Levha
| Ürün adı: | Alüminyum Elmas Levha Levhalar,Alüminyum Baklavalı Levha 3mm,8x4 alüminyum baklavalı kalın sac |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1000 3000 5000 Serisi Stucco 0.3-0.8 mm Portakal Kabuk Alüminyum Çıkıntılı Yaprak Tablası
| Alaşım: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |

