Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 3003 embossed aluminum plate ] eşleşme 387 Ürünler.
6061 T6 Deniz Uygulamaları için Alüminyum Plakesi Kalınlığı 0.2-500mm Term CFR
| Alaşım: | 1100 3003 5052 5053 6061 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Genişliği: | 100-2600mm |
Alev Geri Dayanıklı Yağa Karşılıklı Gümüş / Altın Çıkartılmış Alüminyum Folyo Seri 1000 3000 8000
| Alaşım Serisi: | 1000, 3000, 5000, 8000 |
|---|---|
| öfke: | H22, H24, H26 |
| Kalınlığı: | 0,006-0,2 mm |
ASTM 6063 T6 Alüminyum Yaprak Gemiler için Deniz Kaliteli Alüminyum Plakası
| Seriler: | 6000 serisi |
|---|---|
| Temperatör: | T4, T6, T651, vb. |
| Kalınlığı: | 0,15-6,0 mm |
1 4 inç kalınlık Alüminyum plaka 1/8 inç 10mm 6mm 3mm 1mm kalınlığı 4*8 FT
| Alüminyum alaşımı: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0.1mm-2600mm |
| Genişliği: | 1000mm, 1200mm, 1250mm, 1500mm, 2000mm veya istenilen ölçülerde kesim |
2mm 1060 Renkli Kabartma Alüminyum Levha 10mm Genişlik
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
8011 alüminyum plaka şişe kapağı üretmek için kullanılır 0.21mm
| Kalınlığı: | 0,21 mm |
|---|---|
| Genişliği: | 20-3000mm , vb. |
| Yüzey İşlem: | Değirmen, parlak, cilalı, saç çizgisi, fırça, damalı, kabartmalı, aşındırma, vb. |
3003 3105 H14 Alüminyum Levha Sac 1.2mm 4mm 7mm 12mm Kalınlık 4x10
| anahtar kelime: | 4x10 alüminyum levha, 7 mm kalınlığında alüminyum levha, 12 mm kalınlığında alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| standartlar: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
4x10 Alüminyum Sac 2mm 4mm Kalınlık 3003 5052 H112 5083 A6061 T6 Alüminyum Alaşımlı Levha
| anahtar kelime: | alüminyum levha 3003 h14,3105 alüminyum levha,16mm kalınlığında alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
8x4 Sac Alüminyum Kontrol Plakası alüminyum sırt plakası 2mm siyah alüminyum kontrol plakası
| Marka: | YONGSHENG |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 8011, 8006, 8079, 3003, 3004, 3005, 1235, 8021, 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 5052, 5A02 |
| Öfke: | O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
H112 Alüminyum Elmas Yapraklı Çerezli Plak 1060 3003 5754
| Ürün Adı: | Alüminyum Elmas Plaka Levhalar , Alüminyum Kontrol Plakası , Fırçalanmış Alüminyum Levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Henan Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

