Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 1060 aluminum alloy price ] eşleşme 575 Ürünler.
1060 3003 3005 3105 Lehçe Yuvarlak Disk Alüminyum Çember Pişirme Gereçleri İçin Alüminyum Disk
| anahtar kelime: | 3003 3005 3105 Alüminyum Daire,1050 1060 1100 Alüminyum Disk, Pişirme Kapları İçin Alüminyum Daire |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.3MM-6.0MM |
Ev 6 Mikron Alüminyum Folyo Jumbo Rulo 150m Kokusuz Ambalaj
| anahtar kelime: | 6 mikron alüminyum folyo , Alüminyum Folyo İthalatçıları , Ambalaj için Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Tip: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Alüminyum elmas levhası 1060 1100 3003 5052 5754 Alüminyum kontrol levhası
| Alaşım / Sınıf: | 1000, 3000, 5000 Serisi |
|---|---|
| Öfke: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Kalınlık: | 0,13 mm-6,5 mm |
Nijerya'da Alüminyum Çatı Kaplama Levhası Alüminyum Çatı Rulo Rulo 0,5 Mm Kalınlık
| anahtar kelime: | alüminyum çatı kaplama levhası bobini , alüminyum çatı kaplama rulosu rulosu 0,5 mm kalınlık , nijer |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
0.5mm 0.6mm 0.7mm H22 H24 Yuvarlak Alüminyum Diskler SGS
| Ürün adı: | Alüminyum Yuvarlak Daire |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Çin Alüminyum Rulo Rulo 3003 5052 6061 6063 Alüminyum Rulo Rulo
| Kelime: | 3003 alüminyum bobin, 5052 h32 alüminyum bobin, alüminyum bobin fiyatları |
|---|---|
| Ödeme şartları: | L / C, D / A, D / P, T / T, Batı Birliği, Money Gram, vb. |
| sertifika: | ISO, ROHS |
Renk Channelume Alüminyum Şerit Ayna Alüminyum Kanal Mektup Bobini
| anahtar kelime: | Channelume Alüminyum Şerit , Alüminyum Kanal Mektubu Bobini , Kanal Mektubu için Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
8006 8021 8079 Alüminyum Folyo Rulo 11 Mikron Alüminyum Folyo Jumbo Rulo
| Anahtar kelime: | 8021 Alüminyum Folyo,8006 Alüminyum Folyo Rulo Fiyatı,11 Mikron alüminyum folyo |
|---|---|
| Türü: | Ağır kalınlıkta folyo, Orta kalınlıkta folyo, Hafif kalınlıkta folyo |
| Kalınlık: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Eloksal Kaplama Alüminyum Levha
| Ürün adı: | Aluminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum |
2mm Kalınlığında 5754 5083 Alüminyum Şerit Rulo T851 Aşınma Direnci
| Ürün adı: | Alüminyum Şeritler |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

