Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 1060 aluminum alloy price ] eşleşme 575 Ürünler.
Alüminyum 5052 H32 Alüminyum Levha 7075 5083 Alüminyum Levha
| Anahtar Kelime: | Alüminyum 5052 h32,alüminyum plaka 7075,5083 alüminyum plaka |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Foliya Çıkartma 8011 0.009-0.2mm Saç Düzeltme için Çıkartma Alüminyum
| Çiğ madde: | 8011 Alüminyum Folyo |
|---|---|
| Genişliği: | 10-1300mm |
| Uzunluk: | herhangi |
Cephe Duvar İçin 7075 8011 4x8 Alüminyum Levha Toz Boyalı
| anahtar kelime: | 4x8 Alüminyum Levha Fiyatı , alüminyum levha fiyatı , 3003 alüminyum levha |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
Naval 5083 5052 Toz Boyalı Alüminyum Levha H32 H34 Tekne İçin
| anahtar kelime: | alüminyum levha 5083, alüminyum alaşımı 5083, alüminyum levha deniz |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
Çatı Kaplama için Genişlik 100mm Temper T851 Alüminyum Levha 1050 3105
| anahtar kelime: | alüminyum alaşım 5083, alüminyum levha 1050, alüminyum levha a5052 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Huiguo Kasabası, Gongyi Şehri, Henan Eyaleti, Çin |
| Alaşım/Sınıf: | 1000 serisi-8000 serisi |
A1060 A3003 Renkli Kaplı Boyalı Alüminyum Bobin T3 Temper
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Gongyi, Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum |
1100 3003 Yapışmaz Parlatma Alüminyum Disk 25mm İndüksiyon Taban
| anahtar kelime: | parlatma alüminyum disk , 30 mm alüminyum daire , tencere için indüksiyon tabanlı alüminyum daire |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| sertlik: | O, H12, H14, H16, H18 |
1100 3003 1050 3005 3105 Tencere Tavası için Lehçe Yuvarlak Alüminyum Daire Disk
| Ürün adı: | alüminyum daire diski, alüminyum daire 1100, alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 Serisi |
| Kalınlık: | 0.3mm-6.0mm |
2mm 3XXX 5XXX 8XXX Doku İnce Alüminyum Şerit Rulo Rulo
| Ürün adı: | Alüminyum Şerit Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
1100 1050 6061 T6 Tencere Tencere için Yapışmaz Alüminyum Daire Plaka
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |

