Tüm ürünler
-
Alüminyum Şerit Rulo
-
Renk Kaplı Alüminyum Bobin
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Alüminyum tabak
-
Alüminyum Çember Disk
-
Alüminyum folyo laminatlı poliester filmi
-
Alüminyum Damalı Levha
-
Alüminyum Elmas Levha Levha
-
Kabartmalı Alüminyum Levha
-
Eloksallı alüminyum levha
-
Ayna Alüminyum Levha
-
Alüminyum folyo kap
-
Alüminyum Folyo Öğle Yemeği Kutusu
-
Tek kullanımlık barbekü ızgara
-
kırlangıçYongsheng Aluminium ile ilk işbirliği yaptığımızda, bunu çok kolay bulduk, çünkü malların teslim süresi çok hızlıydı ve işletme müdürü de çok profesyoneldi. -
Alice SuŞirketimiz ve Yongsheng Alüminyum yaklaşık üç yıldır işbirliği yapıyor. -
ZoeyYongsheng Alüminyum'dan alüminyum daire satın alıp Gana'ya gönderiyoruz. -
Amin MazlumYongsheng Alüminyum'dan toplamda yaklaşık 500 ton kabartmalı renkli alüminyum rulo satın aldık.
anahtar kelimeler [ 1060 aluminum alloy price ] eşleşme 575 Ürünler.
Hot Coil Roll Strip 1100 H14 Alüminyum Çizgiler Koil Alaşım İşaret Çizgiler
| ALLOY: | 1100 |
|---|---|
| öfke: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32, vb. |
| Kalınlığı: | 0,1-6,5 mm |
1050 3003 8011 2.0mm 4.0mm Alüminyum Rulo Rulo Alüminyum Çatı Kaplama Rulosu
| anahtar kelime: | alüminyum bobin 8011, alüminyum bobin 3003, alüminyum bobin rulosu |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
H18 1050 3003 5052 4.0mm Renkli Kaplamalı Alüminyum Levha
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Oluk Çatı Kaplama için T351 Temper Renkli Alüminyum Levha
| Ürün adı: | Renk (Kaplama) Alüminyum Rulo / Levha |
|---|---|
| Alaşım / Sınıf: | 1000 Serisi, 3000 Serisi, 5000 Serisi, 6000 Serisi |
| öfke: | O-H112, T3 T8, T351-T851 |
Yol İşaretleri İçin Mill Finish H32 5052 Alüminyum Diskler Çevreler
| Ürün adı: | alüminyum daire plakası |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Çatı Yapımı İçin Pe Pvdf Alüminyum Renk Kaplı Levha
| Ürün adı: | Renk Kaplı Alüminyum Bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka: | Yongsheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Mutfak malzemeleri Alüminyum Wafer / Daire / Disk 3003 3004 3105 Alüminyum
| Alaşım: | 3003 3004 3105 |
|---|---|
| Temperatör: | O-H112, vb |
| Çapraz: | 80mm-1000mm |
HO Alüminyum Çember Plakası
| alaşım: | 1000series-8000series |
|---|---|
| öfke: | O-H112 , T3-T8 |
| Kalınlık: | 0,5 mm - 6,5 mm |
Kanal Mektubu için 0.13mm-6.5mm Alüminyum Oluk Bobin Rulo
| Ürün Adı: | alüminyum bobin |
|---|---|
| Alaşım/Sınıf: | 1000—8000 Serisi |
| Marka: | YongSheng Alüminyum Sanayi A.Ş. |
Metal Mobilya ve Havacılık Bileşenlerine Uygulanabilir Uzman Kesme Servisi İçin Mühendislik Bitirme Alüminyum Bobin Roll Şerit
| Ürün Adı: | Alüminyum Rulo/Rulo |
|---|---|
| Alaşım ya da değil: | Alaşım mı |
| Alaşım: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |

